Kylie Jenner na pierwszym ciążowym zdjęciu. Fani celebrytki zachwyceni. Podkreśliła swoje krągłości w skórzanej mini

Kylie Jenner niedawno oficjalnie potwierdziła, że jest w ciąży. Teraz na jej Instagramie pojawiło się pierwsze zdjęcie od momentu ogłoszenia przez nią radosnej nowiny. Ciążowe krągłości podkreśliła mini sukienką.

Rodzina Kylie Jenner powiększy się. Celebrytka i Travis Scott oczekują właśnie na narodziny swojego drugiego dziecka. Niedawno na jej instagramowym profilu pojawiło się wideo, które potwierdziło domysły fanów oraz mediów. Widać było na nim, jak jej najbliżsi zareagowali na wiadomość. Aktywna w mediach społecznościowych Jenner zamieściła też pierwsze zdjęcie z ciążowym brzuchem. 

Zobacz: Kylie Jenner jest w ciąży. Celebrytka pokazała film, na którym widać reakcję Travisa Scotta i rodziny na wieść o dziecku

Zobacz wideo Kylie Jenner potwierdziła, ze spodziewa się drugiego dziecka. Znów długo utrzymywała to w tajemnicy

Kylie Jenner na pierwszym ciążowym zdjęciu

Kylie Jenner starannie dobiera fotki publikowane na Instagramie. Najnowsze ujęcia nie są tutaj wyjątkiem. Celebrytka przyjmowała odpowiednie pozy, prezentując się w skórzanej, dopasowanej mini sukience. Na nią założyła połyskujący płaszcz, a całą stylizację uzupełniła czółenkami z odkrytymi palcami oraz okularami przeciwsłonecznymi. W opisie posta pojawiła się jedynie emotikona z aniołem. Tym sposobem mogła nawiązać do białego koloru dominującego w całym jej stroju. 

 

Na swoim profilu Kylie Jenner zgromadziła 266 mln. obserwatorów przyglądających się jej internetowym poczynaniom. Fani celebrytki chętnie lajkują i komentują publikowane przez nią treści. Nie inaczej było również i tym razem. W komentarzach pod ciążowymi zdjęciami pojawiło się wiele komplementów w stronę ciężarnej celebrytki. 

Promieniejesz.
Supermama.
Ciążowa treść, której wszyscy potrzebowaliśmy - można przeczytać. 

Kylie Jenner i Travis Scott są już rodzicami trzyletniej Stormi, a celebrytka nie jest jedyną gwiazdą, która oczekuje na narodziny dziecka. Okazuje się, że w ciąży jest również Jennifer Lawrence. Wiadomość tę potwierdził magazynowi "People" menadżer aktorki. Z kolei paparazzi zrobili gwieździe zdjęcie, na którym widać jej brzuch. 

Milionerka pierwszą ciążę trzymała w tajemnicy do samego rozwiązania. Drugi raz już jej się to nie udało. Wyczuleni internauci wypatrzyli, że na jej profilu pojawiały się fotki zrobione jakiś czas temu, przy okazji spotkań z resztą z sióstr. Szybko połączyli fakty. Krótko po tym sama Kylie Jenner potwierdziła te doniesienia. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.