Kylie Jenner jest w ciąży. Celebrytka pokazała film, na którym widać reakcję Travisa Scotta i rodziny na wieść o dziecku

Kylie Jenner i Travis Scott spodziewają się drugiego dziecka. Celebrytka opublikowała na Instagramie wyjątkowy film, który rozwiał wszelkie wątpliwości. Widać też, jak Stormi i Kris Jenner zareagowali na wieść o ciąży.

Czas zakończyć wszelkie domysły - Kylie Jenner jest w ciąży. Celebrytka udostępniła na Instagramie film, w którym dzieli się z fanami radosną nowiną.

Kylie JennerKylie Jenner spodziewa się drugiego dziecka. Wygadała się jedna z najbliższych jej osób

Kylie Jenner potwierdziła informacje, że spodziewa się drugiego dziecka

24-letnia celebrytka długo wzbraniała się przed oficjalnym potwierdzeniem informacji dotyczących drugiej ciąży. Media prześcigały się w domysłach czy rzeczywiście Kylie Jenner i Travis Scott spodziewają się drugiego dziecka. Internauci również bacznie śledzili każdy krok pary. Jednym z dowodów, który mógł wskazywać, że modelka rzeczywiście jest w ciąży, miał być brak jakichkolwiek zdjęć ze swoich urodzin, a także dużo mniejsza aktywność gwiazdy w mediach społecznościowych. 

Czas jednak zakończyć wszelkie spekulacje, ponieważ modelka opublikowała na swoim Instagramie wyjątkowy film. Kylie pokazała, w jaki sposób przekazała rodzinie radosną nowinę, a także podzieliła się chwilami podczas badania USG. Również tajemnica brak zdjęć z urodzin gwiazdy została rozwiana. Na filmie możemy zobaczyć przebitki z przyjęcia urodzinowego Kylie.

Zobacz wideo Kylie Jenner potwierdziła, ze spodziewa się drugiego dziecka. Znów długo utrzymywała to w tajemnicy

Burzliwy związek Kylie Jenner i Travisa Scotta

Para zaczęła się spotykać w kwietniu 2017 roku. Kilka miesięcy później okazało się, że modelka spodziewa się dziecka. Podobne jak teraz, młoda mama nie komentowała plotek dotyczących ciąży. Kylie nie opublikowała na swoich kanałach social media żadnego zdjęcia z powiększonym brzuszkiem. Ich córka Stormi urodziła się na początku lutego 2018 roku.

Na początku października 2019 roku, świat obiegła informacja o rozstaniu Kylie i Travisa. W ostatnim czasie jednak ta dwójka były coraz częściej widywana razem, a dowodem na ich powrót do siebie miały być fotografie z urodzin Caitlyn Jenner w Miami, na których para nie szczędziła sobie czułości.

Z okazji Dnia Ojca Kylie opublikowała na Instagramie ich wspólne zdjęcie, na którym podziękowała raperowi za bycie ojcem jej dziecka i podkreśliła, że jest wdzięczna, że "go ma".

 

Gratulujemy przyszłym rodzicom i życzymy Kylie dużo spokoju. 

Więcej o: