"Dom Gucci". Lady Gaga i Adam Driver w pierwszym zwiastunie. Jared Leto? Nie do poznania

"Dom Gucci" opowiada historię Patrizi Reggiani i Maurizio Gucciego. W rolach małżonków zobaczymy Lady Gagę oraz Adama Drivera. Oprócz nich na ekranie pojawią się m.in. Jared Leto, Al Pacino oraz Jeremy Irons.

"Dom Gucci" to kolejny projekt wybitnego reżysera, Ridleya Scotta. Tym razem twórca wziął się za historię małżeństwa Maurizio Gucciego oraz jego tragicznej śmierci. Kluczową postacią w filmie jest Lady Gaga, która wciela się w rolę Patrizi Reggiani, zwanej Czarną wdową.

Zobacz wideo "House of Gucci" - Lady Gaga i Adam Driver w pierwszym zwiastunie

"Dom Gucci". Jest zwiastun. Jared Leto nie przypomina siebie

Oprócz Lady Gagi i Adama Drivera w filmie wystąpił również Jared Leto. Jego metamorfoza, widoczna już w zwiastunie filmu, jest naprawdę imponująca. Leto wcielił się w rolę Paola Gucciego, kuzyna Maurizia. Charakteryzatorzy postarzyli aktora o kilka ładnych lat i sprawili, że Jared absolutnie nie przypomina siebie.

Kto jeszcze wymieniony jest w obsadzie oczekiwanego filmu? Na ekranie zobaczymy takie tuzy aktorstwa, jak Jeremy Irons czy Al Pacino. W produkcji "Dom Gucci" zagra również plejada włoskich aktorów.

 

"Dom Gucci". O czym opowiada film i kiedy zobaczymy go w kinach?

Historia małżeństwa Patrizi Reggiani i Maurizio Gucciego jest niemal gotowym scenariuszem filmowym, nie dziwi fakt, że w końcu jakiś reżyser podjął się adaptacji tej opowieści.

Potentat domu mody Gucci poznał swoją przyszłą żonę podczas studiów w Mediolanie. Maurizio niemal natychmiast zakochał się w Patrizi, para niedługo potem założyła rodzinę. Z czasem okazało się, że żona Gucciego jest osobą niezwykle rozrzutną i wprost kocha luksus i pieniądze. Małżeństwo rozpadło się w 1985 roku, a kobieta nigdy nie wybaczyła mężowi zdrady.

27 marca 1995 roku o 8.30 rano Maurizio został zastrzelony na schodach swojego biura w Mediolanie. Dwa lata później aresztowano wdowę po Guccim, Patrizię.

Amerykańska premiera zaplanowana jest na 24 listopada. Czekacie na najnowszy film Ridleya Scotta, czy zwiastun was nie przekonał?

Więcej o: