Są plakaty promujące film "House of Gucci". Na jednym ze zdjęć Jared Leto w charakteryzacji. Jest nie do poznania!

Dobra wiadomość dla wszystkich osób, które nie mogą się doczekać premiery filmu "House of Gucci". Założono oficjalne konto instagramowe produkcji. Charakteryzacja Jareda Leto robi ogromne wrażenie.

"House of Gucci" to jedna wyczekiwanych tegorocznych premier filmowych. Produkcja bazuje na prawdziwej historii słynnej rodziny Guccich i przedstawi wątek zamordowania Maurizia Gucciego, które zleciła jego była żona. Premiera została na planowana na 24 listopada bieżącego roku, a na Instagramie pojawiło się właśnie oficjalne konto produkcji.

Zobacz wideo

"House of Gucci" z oficjalnym kontem instagramowym. Jared Leto nie do poznania na zdjęciu

Profil House of Gucci Movie zostało założone na platformie 29 lipca bieżącego roku i w niedługim czasie zyskało spore grono obserwatorów. Na ten moment śledzi je powyżej 20 tys. internautów, a liczba ta cały czas rośnie. Można tam również zobaczyć kilka postów ze zdjęciami aktorów grających w produkcji. Są to: Lady Gaga (jako Patrizia Reggiani), Adam Driver (Maurizio Gucci), Jared Leto (Paolo Gucci), Jeremy Irons (Rodolfo Gucci) oraz Al Pacino (Aldo Gucci). Każda z gwiazd została przedstawiona w filmowej charakteryzacji.

Zbigniew Zamachowski, Gabriela MuskałaZbigniew Zamachowski zapoznał Gabrielę Muskałę z mamą

Największe wrażenie robi zdecydowanie Jared Leto, który po przemienieniu w filmową postać, nie przypomina samego siebie. Wygląda na o wiele starszego, niż jest faktycznie, jego rysy twarzy zostały zmienione, a na włosach widoczna jest siwizna. Internauci pod jego zdjęciem nie kryli swojego zdumienia.

Wow!
To jest Jared Leto? Jest nie do poznania!
Serio? – wybrzmiało w komentarzach.
 

Reżyserem "House of Gucci" jest Ridley Scott.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska w sukience z popularnej sieciówki. Cena kreacji jest zachęcająca

Tymczasem dla Lady Gagi będzie to już kolejna produkcja filmowa, w której będzie mogła zaprezentować swój aktorski talent. Wcześniej można ją było oglądać m.in. w filmie "Narodziny gwiazdy", gdzie pojawiła się u boku Bradleya Coopera

Więcej o: