Magdalena Stępień zdradziła, ile schudła SZEŚĆ DNI po porodzie. "Kocham moje geny"

Magdalena Stępień chętnie pokazywała w mediach społecznościowych, jak się przygotowuje do najważniejszej roli w życiu. Sześć dni temu modelka powitała na świecie syna. Na InstaStories wyjawiła, ile udało jej się zrzucić kilogramów w tym czasie.

Magdalena Stępień tydzień temu została mamą. Modelka doczekała się syna Oliwiera, który jest owocem związku z Jakubem Rzeźniczakiem. Mimo że nie są już razem, piłkarz odwiedził syna w szpitalu, czym pochwalił się w mediach społecznościowych. Magdalena sześć dni po porodzie zdradziła, ile udało jej się schudnąć. Nie ukrywała, że ma bardzo dobre geny. 

Zobacz wideo Magda Stępień po dłuższej nieobecności wróciła na Instagram. Dziękuje za wiadomości od fanów

Ile Magdalena Stępień schudła sześć dni po porodzie? 

Związek Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka rozpadł się, zanim aktorka urodziła syna. 16 lipca w szpitalu na świat przyszedł chłopiec, któremu dała na imię Oliwier. Piłkarz jest już widywany w towarzystwie nowej wybranki, a jego była partnerka otworzyła się na temat nieudanego związku. Magda przyznała, że relacja z Jakubem dużo ją nauczyła i teraz, jako samotna matka czuje się silniejsza. Wygląda na to, że mimo zakończenia relacji, Jakub chce uczestniczyć w życiu syna. 

Modelka na InstaStories opublikowała nowe zdjęcie, na którym pozuje przed lustrem w białym komplecie dresowym i ciemnych okularach przeciwsłonecznych. Magda w czasie ciąży przytyła prawie 30 kilogramów, czego nie było po niej widać. Przyznała, że niecały tydzień po urodzeniu syna udało jej się zrzucić 17 kilogramów, co robi ogromne wrażenie. Dodała, że zostało jej jeszcze trochę kilogramów do zrzucenia.

Sześć dni po porodzie -17 kg. Kocham moje geny. Zostało 12 - napisała Magda.

Magdalena Stępień chwali się ile schudła po porodzieMagdalena Stępień chwali się ile schudła po porodzie Fot. Instagram/ magdalena___stepien

Magdalena nie ma zamiaru się forsować i w ekstremalnie szybkim tempie chudnąć. Modelka nie kryje radości, że została mamą i chętnie publikuje zdjęcia Oliwiera na Instagramie. Teraz syn jest dla niej priorytetem i chce poświęcić mu całą uwagę

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.