Magdalena Stępień szczerze o rozpadzie związku z Jakubem Rzeźniczakiem. "Największa lekcja w życiu"

Magdalena Stępień poruszyła na Instagramie bardzo osobiste tematy. Odniosła się do rozstania z Jakubem Rzeźniczakiem oraz samodzielnego rodzicielstwa.

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak kilka dni temu zostali rodzicami. Związek pary rozpadł się na krótko przed tym, jak Oliwier przyszedł na świat, dlatego ostatnie tygodnie były dla młodej mamy niezwykle trudne. Modelka opublikowała na Instagramie nowe zdjęcie z synem i skomentowała swoją obecną sytuację.

Zobacz wideo Magda Stępień: Nie zamierzam wywierać presji na facecie "oświadcz mi się, bo jest dziecko"

Martyna WojciechowskaWojciechowska pisze: Każdego dnia przypomina mi, jak cieszyć się życiem. O kim mowa?

Magdalena Stępień komentuje rozpad związku z Jakubem Rzeźniczakiem

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak prawdopodobnie rozstali się zaledwie na kilka tygodni przed narodzinami Oliwiera. Modelka usunęła nagle ze swoich mediów społecznościowych wszystkie wspólne zdjęcia, a pod nowymi, dodanymi po powrocie na Instagram, zamieszczała cytaty o zranionej miłości. W nowym wpisie wyznała, że rozstanie dużo ją nauczyło. 

Ta droga nie była tak prosta, jak sobie wyobrażałam, nie było łatwo, a końcówka ciąży dała mi największą lekcję w życiu. Podniosłam się z tego silniejsza, a cały smutek odszedł w niepamięć. Choć wiem, że samodzielne rodzicielstwo nie będzie łatwe i nigdy tego dla ciebie nie chciałam, to wiem, że razem damy sobie radę. Przed nami duże wyzwanie, intensywny miesiąc przygotowań do naszego wyjazdu. Wiem, że zmiany są początkiem czegoś nowego, lepszego - napisała Magdalena Stępień.

Modelka przyznała też, że wyciągnęła już wnioski na przyszłość.

Człowiek uczy się na błędach i dopóki sam nie doświadczy czegoś na własnej skórze, nie zrozumie. Prawdziwa miłość jest w stanie przetrwać wszelkie problemy i trudności. Bo nie sztuką jest być ze sobą, gdy wszystko jest ok, lecz wytrwać wtedy, gdy świat wywraca się nam do góry nogami - dodała.

Magdalena StępieńMagdalena Stępień magdalena_stepien/Instagram

Iza Małysz, Adam MałyszIza Małysz wyjaśniła, czemu przyjęła zaproszenie do "Tańca z gwiazdami"

Młodą mamę wspierają internauci, którzy w komentarzach pod postem skierowali do niej wiele słów otuchy.

Więcej o: