Kim jest Paulina Nowicka? Z nią Jakub Rzeźniczak był widziany przed porodem jego byłej partnerki

Jakub Rzeźniczak na krótko przed narodzinami swojego pierwszego syna był widziany w przydrożnym grill barze. Towarzyszyła mu piękna brunetka. Kim jest nowa wybranka piłkarza?

Życie romantyczne Jakuba Rzeźniczka pełne jest niespodziewanych zwrotów akcji. Gdy wszystkim wydawało się, że kochliwy piłkarz znalazł przystań u boku Magdaleny Stępień, ten na miesiąc przed porodem kobiety wyprowadził się z wspólnego mieszkania. Jak się okazało, powodem końca sielanki jest kobieta.

Zobacz wideo Magda Stępień: Nie zamierzam wywierać presji na facecie "oświadcz mi się, bo jest dziecko" [PLOTKERSI]

Jakub Rzeźniczak w knajpie z nową partnerką?

Z Pauliną Nowicką Rzeźniczak widziany był w przydrożnym grill barze w Płocku. Jak donosi informator Pudelka, piłkarz zadurzył się w kobiecie podczas wizyty w Rzeszowie. Po powrocie z miasta, w którym miał spotkać się jedynie z przyjacielem, oznajmił Stępień, że chce się rozstać.

Obecny związek, o ile można to tak nazwać, pana Jakuba najprawdopodobniej trwa już od końca maja. To się stało zaraz po baby shower Magdy. Ta dziewczyna jest z Rzeszowa. Kuba był w Rzeszowie z końcem maja. Tam ją najpewniej poznał. Pojechał do Rzeszowa podobno spotkać się z przyjaciółmi, miał wrócić i miało być wszystko w porządku. A wrócił i oznajmił Magdzie, że się rozstają - czytamy na portalu.

Paulina Nowicka - kim jest kobieta, z którą spotyka się Rzeźniczak?

Kim jest tajemnicza brunetka, dla której Rzeźniczak po raz kolejny zaczął życie od nowa? To Paulina Nowicka, która zajmuje się marketingiem klubu Stal Rzeszów. Na portalach społecznościowych kobieta często promuje posty rzeszowskiego klubu.

O rzekomy romans Paulinę i Jakuba zapytał portal Plejada. Niestety, zarówno sportowiec, jak i Nowicka nie chcieli komentować tych doniesień. Co ciekawe, żadna ze stron nie zaprzeczyła stanowczo plotkom.

Jak Wam się podoba (prawdopodobnie) nowa partnerka Rzeźniczaka? Dostegacie podobieństwo do Edyty Zając czy Magdaleny Stępień?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.