Jakub Rzeźniczak odwiedził w szpitalu Magdalenę Stępień i pochwalił się zdjęciem z synem: Witaj, Oliwier

Jakub Rzeźniczak powitał na świecie pierwszego syna. Piłkarz odwiedził w szpitalu byłą partnerkę i pokazał w sieci zdjęcie z dzieckiem.

Magdalena Stępień powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Modelka przed porodem na jakiś czas zniknęła z Instagrama i po powrocie potwierdziła, że rozstała się z Jakubem Rzeźniczakiem. Mężczyzna jest również ojcem jej dziecka. Piłkarz pojawił się w szpitalu, gdzie odwiedził syna Oliwiera. Pochwalił się zdjęciem w mediach społecznościowych. 

Zobacz wideo Magda Stępień po dłuższej nieobecności wróciła na Instagram. Dziękuje za wiadomości od fanów

Jakub Rzeźniczak odwiedził syna w szpitalu 

Na początku czerwca w mediach pojawiła się informacja, że Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak już nie są parą. Początkowe spekulacje fanów okazały się prawdą. Z Instagrama modelki zniknęły wspólne zdjęcia z piłkarzem. Jakub nie pozostał jej dłużny i również usunął z profilu romantyczne fotki. Mężczyzna nie był zbyt wylewny na temat rozstania, Magda natomiast w gorzkich słowach odniosła się do związku z piłkarzem

Modelka 16 lipca powitała na świecie syna, czym pochwaliła się w mediach społecznościowy. Udanego porodu pogratulowała jej była partnerka Jakuba, z którą piłkarz ma trzyletnią córkę Inez. Rzeźniczak  również publicznie skomentował radosną nowinę. Na jego InstaStories pojawiło się zdjęcie, na którym trzyma syna za rękę. Można zauważyć, że Oliwer ma na dłoni opaskę identyfikacyjną, co świadczy o tym, że razem z Magdą w dalszym ciągu przebywają w szpitalu. Rzeźniczak zdjęcie opatrzył krótkim opisem. Dołączył również emotikonkę serca. 

Witaj, Oliwier - napisał piłkarz.

Jakub Rzez?niczak odwiedził syna w szpitaluJakub Rzez?niczak odwiedził syna w szpitalu Instagram/ jakubrzezniczak25

Zarówno Magda, jak i Jakub nie posiadają się ze szczęścia, że zostali rodzicami syna. Na ich profilach na Instagramie widać, że pieczołowicie przygotowywali się do tej roli. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.