Nasze doniesienia potwierdziły się! Izabela Janachowska wraca do "Tańca z Gwiazdami". Zadebiutuje jednak w nowej roli

Izabela Janachowska wraca do "Tańca z Gwiazdami" - jako pierwsi podawaliśmy taką informację. Teraz nasze doniesienia potwierdziła tancerka. W tanecznym show zadebiutuje w nowej roli.

Niedawno podawaliśmy, że Izabela Janachowska odeszła z TVN i otrzymała propozycję pracy w konkurencyjnej stacji. Informator Plotka zdradził, że ponownie zobaczymy ją w Polsacie, skąd odeszła kilka lat temu. Dowiedzieliśmy, że pojawi się w "Tańcu z Gwiazdami". Teraz Janachowska wyznała, że zadebiutuje w nowej roli - nie zobaczymy jej na parkiecie, a jako prowadzącą.

Izabela JanachowskaIzabela Janachowska odeszła z TVN. Wiemy, gdzie znalazła ciepłą posadkę

Izabela Janachowska wraca do "Tańca z Gwiazdami"

Janachowska odniosła się do sprawy w rozmowie z portalem Pomponik.pl. Potwierdziła nasze doniesienia i podzieliła się swoimi odczuciami. Okazuje się, że cieszy się z powrotu do show, z którym pożegnała się kilka lat temu.

Taniec to moja pierwsza miłość, której poświęciłam połowę życia. Powrót do "Tańca z Gwiazdami" jest więc dla mnie jak powrót do domu, do korzeni. Ale wracam w całkiem nowej roli i nie ukrywam, że to wielkie wyzwanie - wyznała.
Zobacz wideo Są jednym z najszczęśliwszych małżeństw w polskim show-biznesie

Nie ukrywa jednak, że choć ma już bogate doświadczenie jako gospodyni różnych formatów, to jest nieco zestresowana. Wiadomo, że program jest emitowany na żywo, nie można więc popełnić błędu, który będzie można wyciąć:

Trema prowadzącej to coś zupełnie innego, niż nerwy, jakie przed występem czuje tancerka. Ale bardzo się cieszę na to nowe zadanie. I jestem wdzięczna, że będę mogła liczyć na wsparcie tak doświadczonego duetu, jak Paulina i Krzysztof. Kochani, jesteście na mnie gotowi? Mam nadzieję, że zasłużę na "dyszkę" od widzów - dodała.

Izabela Janachowska nie zajmie więc miejsca poprzednich gospodarzy. Będzie naprzemiennie prowadzić show z Pauliną Sykut-Jeżyną i Krzysztofem Ibiszem. Wiele wskazuje też na to, że także skład jury nie ulegnie zmianie i ponownie zobaczymy Iwonę Pavlovic, Andrzeja Grabowskiego i Michała Malitowskiego.

DodaDoda ma za sobą bardzo trudne chwile. Przerwała milczenie

Izabela Janachowska swoją karierę w show-biznesie rozpoczęła właśnie od przygody z "Tańcem z Gwiazdami". Pojawiła się w pierwszej edycji show emitowanej na Polsacie, partnerowała Rafałowi Brzozowskiemu. Odeszła z powodu kontuzji. Później odnalazła się w tematyce ślubnej, a jej potencjał dostrzegł zarząd TVN, który nawiązał z nią współpracę. Poprowadziła kilka formatów, w tym np. "Panny młode ponad miarę" czy "Śluby marzeń".

Więcej o: