Katarzyna Dowbor żegna ukochanego pieska. "Spędziliśmy z nim 17 cudownych lat"

Katarzyna Dowbor opłakuje pieska o imieniu Pepe. Jej ukochany pupil nie żyje. "Tęsknimy za tobą piesku!" - napisała dziennikarka.

Katarzyna Dowbor opublikowała smutny post na Instagramie. Dziennikarka i prowadząca program "Nasz nowy dom" pożegnała ukochanego pupila - pieska o imieniu Pepe.

Zobacz wideo Katarzyna Dowbor pokazuje, jak przystroić dom na święta

Katarzyna Dowbor Katarzyna Dowbor o trudnym dorastaniu: Byłam ruda, czyli inna

Przeczytaj także: "Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor o niepochlebnych komentarzach. "Nie robimy tego po swojemu i tylko na pokaz" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Katarzyna Dowbor pożegnała pieska

Katarzyna Dowbor przeżywa trudne chwile po śmierci ukochanego zwierzaka. Postanowiła powspominać pieska na swoim profilu na Instagramie. Wrzuciła kilka zdjęć Pepego, a także dodała wzruszający post.

Dziś odszedł od nas ukochany Pepe. Oddany przyjaciel i członek naszej rodziny. Spędziliśmy z nim 17 cudownych i szczęśliwych lat! Tęsknimy za tobą piesku! Pozostaniesz na zawsze w naszych sercach! - napisała Katarzyna Dowbor.
 

Polecamy również: "Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor zdradza, że nie wszystkie ekipy remontowe poradziły sobie na planie. "Zawiodły nas" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Pepe był malutkim, białym pieskiem rasy Jack Russell terrier. Wyróżniał się brązowymi uszami i czarnymi łatkami na grzbiecie. Na zdjęciach, które Katarzyna Dowbor opublikowała, widzimy, że lubił zabawę, przytulanki z dziennikarką, a także towarzystwo znacznie większego od siebie psiego przyjaciela.

Fani doskonale rozumieją smutek Katarzyny Dowbor. W komentarzach postanowili ją wesprzeć.

Proszę się trzymać!
O rany, pamiętam malutkiego szczeniaczka! To był cudowny, wierny i oddany przyjaciel. Ogromnie żal.
Przesyłam mnóstwo uścisków w tym ciężkim czasie - piszą internauci.

Katarzyna Dowbor jest ogromną miłośniczką psów. W jej domu mieszkają jeszcze trzy - Rumpel, Lulu i Benio. Zaledwie kilka dni temu, 1 lipca, dziennikarka świętowała Dzień Psa razem z całą ekipą, do której należał Pepe. 

Więcej o: