"Lista Plotka". Dawid Blachura przyznaje się do mandatu, o którym nikt wcześniej nie wiedział

W najnowszym odcinku "Listy Plotka" gościł Dawid Blachura. Sprawdźcie, co nam zdradził.

Dawid Blachura jest znany internautom najbardziej z kanału na YouTubie: yachuprodukcja, który doczekał się już ponad 900 tysięcy subskrypcji. Tym razem Dawid jednak trafił do naszego studia i wystąpił w "Liście Plotka". To nasz nowy format, w którym gwiazdy odpowiadają na przeróżne pytania. Od tych intymnych i wstydliwych po te śmieszne. Jak poradził sobie Dawid i co zdradził przed naszą kamerą?

Martyna Wojciechowska I Przemek KossakowskiKossakowski przerywa milczenie i komentuje rozstanie z Wojciechowską

"Lista Plotka". Dawid Blachura przyznaje się do mandatu, o którym nikt wcześniej nie wiedział

Już na samym początku Dawid przyznał, że będzie grubo! Jego pierwszym zadaniem było wymienienie trzech grzeszków. Jednym z nich był tajemniczy mandat. O co chodzi? Jak się okazuje, zdarzyło mu się jechać na rowerze po alkoholu. Nie obeszło się bez konsekwencji.

To jest grube, ale tego nikt nie wie totalnie. Dostałem kiedyś mandat i miałem sprawę, za to, że jechałem na rowerze pod wpływem alkoholu. To była głupia sytuacja strasznie, bo piliśmy jakiegoś Radlera i jechaliśmy sobie rowerem do domu. Brakowało mi 0,01, żeby nie było już tego, tego. To była głupota. Nie róbcie nigdy tego - zdradził przed naszą kamerą.

O czym jeszcze opowiedział Dawid? Oglądajcie najnowszy odcinek "Listy Plotka".

Zobacz wideo Dawid Blachura przyznaje się do mandatu, o którym nikt wcześniej nie wiedział [Lista Plotka]

Sylwia Lipka"Lista Plotka". Sylwia Lipka wymieniła swoje największe wady. Jedna zaskakuje

ZOBACZ TEŻ: "Lista Plotka". Natsu zdradziła, kto jej zdaniem jest najprzystojniejszym mężczyzną. "On wygląda na takiego dzikusa"

Więcej o: