"Lista Plotka". Natsu zdradziła, kto jej zdaniem jest najprzystojniejszym mężczyzną. "On wygląda na takiego dzikusa"

Gościem najnowszego odcinka "Listy Plotka" była Natsu. Zdradziła swoje największe sekrety oraz opowiedziała o swoim podejściu do mediów społecznościowych.

Natsu pojawiła się w najnowszym odcinku "Listy Plotka". Zmierzyła się z nietypowymi pytaniami i przy okazji zdradziła nieco mało znanych faktów na swój temat. Jesteście ciekawi? Odpalcie nasze wideo.

Zobacz wideo Natsu zdradza swoje tajemnice

Natsu postawiła na szczerość. Opowiedziała o swoich niedoskonałościach oraz o tym, z czym miewa problemy. Wymieniła tu m.in. pranie. Przyznała, że nie ma czasu go zrobić, ale jak się to uda, to rzeczy wiszą nawet tydzień na suszarce. Jedno z pytań dotyczyło także tego, jacy mężczyźni jej się najbardziej podobają. Na liście znalazł się Leonardo DiCaprio oraz Michele Morrone.

Ja się nigdy nad tym nie zastanawiałam. (...) Nie pamiętam, jak on się nazywał, ale ten co grał w "365 dni". On wygląda na takiego dzikusa. Jest przystojny. I jest Włochem - zachwycała się.

Medusa"Lista Plotka" Medusa opowiedział o swoich gafach. "Wyciągnąłem maczugę pod kamerą"

Wymieniła też, o co kłóci się z chłopakiem. Przyznała, że ma doświadczenie, a najczęściej dochodzi do konfliktu o sprzątanie, spóźnianie się oraz o to, że on uważa, że zawsze ma rację.

 
Więcej o: