Tłum gwiazd na finale kobiecego Wimbledonu. Tom Cruise z partnerką i stylowa Priyanka Chopra. Świetnie bawili się na trybunach

Podczas damskiego finału Wimbledonu frekwencja dopisała, a na trybunach nie zabrakło największych gwiazd. Obok rodziny królewskiej pojawił się Tom Cruise z partnerką i elegancka Priyanka Chopra, od której nie można było oderwać wzroku.

Priyanka Chopra i Tom Cruise pojawili się na trybunach kobiecego finału Wimbledonu. Aktorowi towarzyszyła Hayley Atwell, podczas gdy Priyanka pojawiła się solo, bez męża, Nicka Jonasa. Wimbledon to dla gwiazd nie tylko okazja do obserwowania rywalizacji pomiędzy uczestnikami w najsłynniejszym turnieju tenisowym. To również prawdziwa rewia mody, a Priyanka i Tom nie zawiedli swoimi stylizacjami. 

Zobacz wideo "Mission: Impossible" - spełnione marzenie Toma Cruise'a, które nie wszystkim się podoba [Popkultura Extra]

Gwiazdy na finale damskiego Wimbledonu 

Podczas finału nie mogło zabraknąć księżnej Kate i księcia Williama, których wspólne wyjścia zawsze skupiają sporą uwagę. Tym bardziej że Kate publicznie pojawiła się pierwszy raz od czasu tygodniowej izolacji. Na trybunach, w loży królewskiej można było zauważyć siedzącą za księżą Priyankę Choprę. Aktorka od lat uchodzi za jedną z najlepiej ubranych kobiet na świecie. Chopra wyglądała oszałamiająco we wzorzystej, białej sukience z golfem. Do kreacji dobrała pasującą zwiewną narzutę i maseczkę na twarz w jasnym kolorze. Aktorka podkreśliła talię za pomocą paska w wężowy wzór ze złotą klamrą. Dodała złote kolczyki, a włosy upięła w eleganckiego koka. Look na finał Wimbledonu uzupełniła o czarne sandały na obcasie i beżową torebkę. Kobieca stylizacja aktorki w sieci zebrała same komplementy. 

Tom Cruise pojawił się ze swoją o dwadzieścia lat młodszą partnerką, Hayley Atwell. Poznali się na planie "Mission: Impossible 7". Mówi się, że są nierozłączni, a aktor u jej boku jest bardzo szczęśliwy. Podczas finału oboje byli w świetnych nastrojach. Cruise pojawił się w eleganckim, granatowym garniturze z kamizelką. Dobrał do niego krawat w kolorze szampana i ciemne okulary przeciwsłoneczne. Hayley postawiła na jasny zestaw, kremowy żakiet i sukienkę w kwiaty. 

Jak wam się podobają stylizacje gwiazd? Zadali szyku? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.