Księżna Kate na finale kobiecego Wimbledonu. Olśniewała w zielonej sukience. To jej pierwsze wyjście po izolacji

Księżna Kate jak co roku pojawiła się na trybunach podczas finału Wimbledonu. Towarzyszył jej książę William. Nie opuszczał jej dobry humor i cały czas promiennie się uśmiechała. Na tę okazję założyła zieloną sukienkę podkreślającą jej urodę.

Stylizacje księżnej Kate, w których pokazuje się na oficjalnych wystąpieniach zawsze są dokładnie analizowane. W czymkolwiek się nie pojawi, miliony kobiet próbuje naśladować jej styl. Nie bez powodu mówi się o "efekcie Kate". Gdy założy rzecz z sieciówki, jest ona natychmiast wyprzedana. Podczas damskiego finału Wimbledonu, księżna kolejny raz postawiła na sukienkę w mocnym kolorze, w której była widywana w przeszłości. 

Zobacz wideo Księżna Kate spotkała się z małą dziewczynką. Olśniła swoją różową kreacją

David BeckhamPiękny gest Davida Beckhama. Młody fan z Polski nie zapomni tego do końca życia

Księżna Kate w zielonej sukience na finale Wimbledonu

Księżna Kate od pięciu lat jest patronką All England Lawn Tennis Club (AELTC). Nie dziwi zatem jej obecność na trybunach. Podczas tego wyjścia towarzyszył jej mąż, książę William. Dobry humor ich nie opuszczał i z szerokimi uśmiechami komentowali, co dzieje się na korcie. Kate tego dnia założyła dopasowaną do ciała, szmaragdowo zieloną sukienkę, do której dobrała kwiecistą maseczkę do twarzy.  Dobrała do niej ciemne okulary przeciwsłoneczne i okazały pierścionek z diamentami, który błyszczał na jej dłoni. Pojawienie się podczas finału Wimbledonu, to było pierwsze wyjście księżnej Cambridge, od czasu izolacji. Spędziła siedem dni w odosobnieniu i cieszyła się każdą minutą tego wyjścia. 

Uwagę zwraca również idealna fryzura księżnej, w której wyglądała niezwykle promienie i szykownie. Można było zauważyć, że publiczne wyjście sprawiło jej dużo frajdy. 

Księżna Kate i książę William podczas finału WimbledonuKsiężna Kate i książę William podczas finału Wimbledonu Fot. Kirsty Wigglesworth / AP Photo / Agencja Wyborcza.pl

Marcelina ZawadzkaMarcelina Zawadzka zabrała nowego partnera na imprezę. Pląsali razem na parkiecie

W przeszłości to Meghan Markle towarzyszyła Kate podczas Wimbledonu. Zdjęcia dwóch księżnych natychmiast obiegły świat i zaczęły pojawiać się plotki, że relacje pomiędzy nimi nie należą do najlepszych. Dwa lata temu podczas Wimbledonu Kate również założyła zieloną kreację. Czyżby to był jej ulubiony kolor? Z pewnością bardzo do niej pasuje i nie można przejść obok niej obojętnie. 

Jak wam się podoba stylizacja księżnej? 

Więcej o: