Młodsza córka Joanny Koroniewskiej trafiła do szpitala. "Nic nie dzieje się w życiu przypadkiem"

Joanna Koroniewska została nagrodzona na gali Hasztagi Roku. Nie pojawiła się jednak, by odebrać nagrodę, bo musiała jechać z młodszą córką do szpitala.

Joanna Koroniewska opublikowała zdjęcie z córką. Fotografia została zrobiona w łóżku i widać, że Helenka ma opatrunek na ręce. Z opisu wynika, że dziewczynka trafiła do szpitala.

Zobacz wideo Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wzięli udział w proteście przeciwko wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego

Joanna Koroniewska nie odebrała nagrody, bo była z córką w szpitalu

Aktorka wyjaśniła w opisie do fotografii, że jednego dnia doznała wielu sprzecznych emocji. Okazało się, że została nagrodzona podczas gali Hasztagi Roku. Otrzymała statuetkę jako "Influencer roku". Niestety, nie mogła jej osobiście odebrać, ponieważ musiała jechać z córką do szpitala.

Życie jest pełne niespodzianek. I zwrotów akcji. Dwa dni temu bym nie pomyślała, że spotka mnie AŻ tyle emocji przez niemal jeden dzień. (...) I niestety nie mogłam tam być. Bycie mamą nie jest łatwe. Bycie mamą to ciągła walka kompromisów. Ale wiem jedno, że NIC nie dzieje się w życiu przypadkiem. My z małą w szpitalu, a to mój mąż odbiera tę nagrodę! I wierzcie lub nie, ale połowa jak nic należy się jemu! - napisała aktorka.
 

Joanna Koroniewska nie wyjaśniła, co się stało córce. Dodała jednak kilka słów na temat swojej działalności na Instagramie, za którą została doceniona.

I na koniec najważniejsze, ktoś ostatnio w wiadomościach wyśmiał moją wypowiedź dotyczącą tego, że teraz czuję się instagramerką, a gdzie w tym wszystkim mój wyuczony zawód. Uważam, że TO jest fantastyczne miejsce i absolutnie nie pozwolę obniżać jego wartości. Mogę tutaj być sobą. W 100 procentach. Mało tego mogę, to robić tak jak JA tego chcę. TO MIEJSCE MA WIELKĄ SIŁĘ! Dajemy ją sobie nawzajem KAŻDEGO DNIA! - napisała.

Na koniec aktorka przyznała, że teraz potrzebuje siły i wsparcia od swoich fanów.

Więcej o:
Copyright © Agora SA