Lipińska w mini i połyskującej siatce na gali Hasztagi Roku, Przetakiewicz elegancka. Efekt? Wow!

Na gali Hasztagi Roku zjawiła się cała plejada gwiazd: Małgorzata Rozenek, Julia Wieniawa, Olga Kalicka, Blanka Lipińska czy Joanna Przetakiewicz. A to jeszcze nie koniec listy.

Długo musieliśmy czekać na branżowe imprezy, czerwone dywany i gwiazdy pozujące na ściankach. W końcu jednak rząd zaczął luzować obostrzenia, a znane celebrytki tłumnie ruszyły na jedną z pierwszych i większych imprez w tym sezonie - galę Hashtagi Roku.

Anna Lewandowska, Robert LewandowskiLewandowska na randce z mężem. Postawiła na model polskiej marki

Zobacz wideo Tutaj spotkacie Viki Gabor. Ma swój ulubiony salon z ubraniami!

Lipińska w mini i połyskującej siatce na gali Hasztagi Roku, Przetakiewicz klasycznie

Gala Hastagi Roku to plebiscyt dla twórców internetowych, którzy wyróżniają się swoją działalnością i kreują oryginalne treści. Na imprezę zostały więc zaproszone takie gwiazdy, jak: Julia Wieniawa, Małgorzata Rozenek, Blanka Lipińska, Patrycja Sobolewska, Magda Bereda, Patrycja Sołtysik z mężem czy Joanna Przetakiewicz.

Każda gwiazda chętnie pozowała do zdjęć, prezentując swoje stylizacje. W końcu również długo na to czekały. Blanka Lipińska z tej okazji wybrała małą czarną i obwiązała się połyskującą siatką. Nie wiemy, w jakim celu, ale z pewnością jakiś zamysł jej towarzyszył.

Blanka LipińskaBlanka Lipińska AKPA

Tymczasem Joanna Przetakiewicz nie byłaby sobą, gdyby nie postawiła na klasykę. Na gali zaprezentowała się więc czarnej i prostej sukience, do której dobrała różową marynarkę i fioletowe czółenka.

Joanna PrzetakiewiczJoanna Przetakiewicz AKPA

Magda Gessleer I Joanna PrzetakiewiczMagda Gessler świętowała Dzień Psa w ogrodzie Joanny Przetakiewicz

Olga Kalicka postanowiła połączyć klasykę z odrobiną szaleństwa i do czarnego garnituru dobrała neonowy top, który odsłaniał jej brzuch.

Olga KalickaOlga Kalicka AKPA

Nie zapominamy oczywiście o lookach Julii Wieniawy i Małgorzaty Rozenek. Ta pierwsza zaprezentowała się niczym hollywoodzka gwiazda w kremowej, satynowej sukni z asymetryczną górą i rozcięciem. Do zdjęć pozowała jak Angelina Jolie.

Julia WieniawaJulia Wieniawa AKPA

Tymczasem Małgorzata Rozenek wypadła wyjątkowo skromnie. Miała na sobie zestaw, który składał się z bluzki z falbanami i koronkami oraz hiszpańskim dekoltem i spodni w tym samym kolorze, z kieszeniami udekorowanymi kokardami. Znamy możliwości Małgorzaty Rozenek i nie będziemy ukrywać, że tym razem jej look nas rozczarował.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek AKPA

Więcej o: