Magda Gessler odwiedziła Joannę Przetakiewicz w jej ogrodzie. Trawnik przycięty w angielskim stylu. Przepięknie!

Magda Gessler i Joanna Przetakiewicz przyjaźnią się od dawna. Obie też są miłośniczkami czworonogów, w czwartek obchodziły więc wspólnie Dzień Psa. Panie spotkały się na lunchu, a potem spacerowały po ogrodzie. I to jakim!

Magda Gessler odwiedziła swoich przyjaciół Joannę Przetakiewicz i Rinke Rooyensa w ich willi w Konstancinie. Zjedli wspólnie lunch, a potem spacerowali po ogrodzie z psami.

Książę HarryOperator czeka na odsłonięcie pomnika Diany. Podeszła do niego staruszka. Jej słowa dotkną Harry'ego

Dzień Psa. Magda Gessler i Joanna Przetakiewicz spacerują z psami

Magda Gessler pochwaliła się w sieci swoją wizytą u serdecznych przyjaciół. Razem z Rinke Rooyensem i Joanną Przetakiewicz biesiadowała przy stole w ogrodowym namiocie. Posiłek przebiegł w miłej atmosferze, jak wynika z nagrania. Potem był czas na spacer z psami. Dyrektorka kreatywna La Manii jest posiadaczką kilku psów. Wśród nich jest znany fanom Husky, który często towarzyszy swojej pani podczas treningów. Są też ukochane pudle miniaturki, które bywają przez nią często fotografowane.

Magda Gessler również jest fanką czworonogów. W domu czeka na nią każdego dnia wierny pies Gucio, z którym restauratorka uwielbia rozmawiać, co sama przyznała. Gucio to sporych rozmiarów owczarek francuski Briard.

Obie panie spacerowały po ogrodzie z psami, czym Magda Gessler pochwaliła się w sieci, chcąc zapewne w ten sposób uczcić Dzień Psa, który przypada 1 lipca.

Zobacz wideo Magda Gessler świętowała Dzień Psa w ogrodzie Joanny Przetakiewicz.

Joanna Przetakiewicz chętnie pokazuje wnętrza swojego podwarszawskiego domu w Konstancinie Jeziornej. Trzeba przyznać, że jest naprawdę pięknie urządzony. Ale też ogród wokół domu robi wrażenie. Jest przestrzeń, dużo zieleni, kwiaty i drzewa. Widać też dokładnie przycięte trawniki w angielskim stylu.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł KrólikowskiMałgorzata Królikowska wspomina ostatnie chwile z mężem. "Widziałam, jak odchodzi"

Ogród projektantki przypomina las i nie kojarzy się z przydomowymi ogrodami pełnymi kwiatów. Widać, że został zaprojektowany na wzór angielski nawiązujący do naturalnych ogrodów krajobrazowych, gdzie dominującymi wartościami są swoboda, romantyzm oraz naturalność.

Więcej o: