Vito Bambino. Kim jest Mateusz Dopieralski? Szczęśliwy ojciec, który na co dzień mieszka w Niemczech

Vito Bambino, czyli Mateusz Dopieralski tworzył m.in. z Natalią Szroeder i Sanah. Czuje się związany z Polską, choć ułożył sobie życie w Niemczech. Kim jest zyskujący sławę raper, jedyny nowy członek Męskie Granie Orkiestra 2021?

Mateusz Dopieralski, znany pod pseudonimem Vito Bambino, zaczynał od hip-hopu i był znany małej grupie odbiorców. Jednak to nagrywanie z innymi artystami przyniosło mu sławę. Obecnie raper eksperymentuje z różnymi gatunkami muzycznymi. Może pochwalić się także udanym życiem prywatnym. Jest szczęśliwie żonaty, a w ubiegłym roku został ojcem.

Zobacz wideo Męskie Granie 2020. Relacja z koncertu

Vito Bambino. Kim jest Mateusz Dopieralski? Wiek, rodzina, kariera

Vito Bambino ma 33 lata. Karierę zaczął w 2003 roku, do niedawna współpracując z zespołem Bitamina. Hip-hopowe rytmy zawsze grały w jego sercu, ale później postanowił spróbować tworzyć samodzielnie. Ubiegły rok był dla niego wyjątkowo szczęśliwy i to właśnie on okazał się przełomowy na jego muzycznej drodze. Wydał swoją pierwszą solową płytę "Poczekalnia", a na świat przyszło jego dziecko. Muzyk wyemigrował do Niemiec wraz z rodzicami w wieku zaledwie dwóch lat. Mimo to doskonale mówi i śpiewa po polsku. Żyje pomiędzy dwoma krajami, ponieważ koncertuje głównie w Polsce. Sam pisze teksty piosenek, które, jak przyznaje w wielu wywiadach, są często bardzo osobiste. Wyznał, że może liczyć na wsparcie żony.

Mam naprawdę bardzo fajną żonę, która jest empatyczna i wszystko rozumie - powiedział w rozmowie z TVN24.
 

Mateusz Dopieralski coraz częściej odchodzi od hip-hopu i nagrywa popowe piosenki, a nawet ballady. Zaśpiewał kilka singli z innymi artystami. Na jego płycie znalazł się utwór współtworzony z Natalią Szroeder. W tym roku nagrał piosenkę i teledysk z Sanah. Wcześniej współpracował m.in. z Quebonafide. Vito Bambino studiował aktorstwo i pracował również w tym zawodzie. Kilka lat temu grał w teatrze, a także niemieckich serialach i filmach. Wraz z żoną i synem Amarem mieszka w Kolonii. Prowadzi konto na Instagramie, które obserwuje ponad 52 tysiące osób.

Męskie Granie 2021

Vito Bambino to jedyny nowy członek Męskie Granie Orkiestra 2021. Razem z nim singiel "I Ciebie też, bardzo" śpiewają Dawid Podsiadło i Daria Zawiałow.  

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.