Trzyletni Liam Szczęsny uczy się jeździć na rowerze. Marina pokazała urocze zdjęcie syna z Wojciechem Szczęsnym

Cała rodzina Szczęsnych jest już w komplecie. Marina opublikowała urocze zdjęcie syna, który uczy się jeździć na rowerze, pod czujnym okiem Wojtka Szczęsnego. Widać, że pękają z dumy.

Za kilka dni Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny będą świętować trzecie urodziny syna. Liam rośnie jak na drożdżach, a Marina coraz chętniej pokazuje chłopca na Instagramie. Tym razem pochwaliła się, że jej syn uczy się samodzielnie jeździć na rowerze.

Zobacz wideo Liam Szczęsny śpiewa znaną piosenkę. Co za głos!

MaffashionMaffashion będzie sprzedawała ubrania po synu. Nie wszystkim się to podoba

Liam Szczęsny uczy się jeździć na rowerze 

Rodzina Szczęsnych ma powody do świętowania. Ich syn pod koniec czerwca będzie obchodził trzecie urodziny. Marina z pewnością z tej okazji planuje niezapomnianie przyjęcie. Dumna mama regularnie pokazuje ważne wydarzenia z życia syna. Liam Szczęsny jest już na tyle duży, że uczy się jeździć na rowerze, bez żadnego wspomagania. Można zauważyć, że boczne koła w jego rowerze zostały odkręcone. Chłopca asekuruje oczywiście Wojtek Szczęsny. Przy okazji widać, jak wygląda sporych rozmiarów ogród Szczęsnych. W otoczeniu przyrody relaksują się i wspólne spędzają czas. 

Trzeba przyznać, że jak na niespełna trzyletnie dziecko, Liam bardzo szybko się rozwija. Marina swego czasu pokazywała na Instagramie, jak razem recytują wierszyk czy śpiewają jej piosenki. Chłopca ciągnie również do piłki nożnej, a tę pasję z pewnością zaszczepił mu Wojtek. 

Liam Szczęsny uczy się jeździć na rowerzeLiam Szczęsny uczy się jeździć na rowerze Fot. Instagram/ marina_official

Ekipa FrizaEkipa Friza zarobiła na sprzedaży płyty już ponad 2,2 mln złotych

Liam Szczęsny jest jednym z najbardziej znanych dzieci w Polsce. Przez dłuższy czas Marina z mężem nie upubliczniali w sieci wizerunku synka. To się jednak zmieniło i od niedawna chętniej pokazują jego zdjęcia (głownie widać profil chłopca). Podobnie jak u syna Kourtney Kardashian, nie chcą ścinać mu włosów i możemy podziwiać dłuższe loczki na jego głowie. 

Z pewnością Marinę i Wojtka rozpierała duma. 

Więcej o: