Marinę Łuczenko-Szczęsną rozpiera duma. Liam śpiewa jej piosenki. "Zna cały kawałek"

Syn Mariny Łuczenko-Szczęsnej wyraża wielkie zainteresowanie muzyką i utworami swojej mamy. Dla rodziców nie ma większego powodu do radości, niż odkrywanie talentów swoich dzieci.

Marina Łuczenko-Szczęsna przez ostatnie miesiące wiele energii wkładała w przygotowanie nowej płyty. Pracy mamy przygląda się mały Liam, który ponoć już podłapał większość tekstu jednego z utworów. Marina zachwyca się tym, że syn wykazuje zainteresowanie jej muzyką.

Zobacz też: Marina chciała pochwalić się zabawą z Liamem, a przez przypadek pokazała jego twarz. Syn chce iść w jej ślady

Marina Łuczenko-Szczęsna pochwaliła się na Instagramie wokalem Liama

Żona Szczęsnego pracowała nad każdym szczegółem nowej piosenki. W tym czasie mały Liam podłapał słowa "Skandalu", który miał swoją premierę na platformie YouTube trzy dni temu. Radości nie ma końca.

Liam jest moim największym fanem. Zna cały kawałek - zachwyca się na InstaStories Łuczenko-Szczęsna.
Zobacz wideo Liam śpiewa piosenkę mamy

Trzeba przyznać, że jak na swoje dwa lata, Liam wykazał się świetną pamięcią. Nic dziwnego, że mamę rozpiera duma. Z jej niewielką pomocą dwulatek zaśpiewał kilka linijek tekstu nowego utworu! Ciekawe, czy wspólne muzykowanie wejdzie w nawyk, a w przyszłości zaowocuje większą pasją u Liama? W końcu dzieci bardzo często idą w ślady rodziców, dziedzicząc po nich pasje. To z resztą nie pierwszy raz, gdy możemy usłyszeć śpiewającego młodego Szczęsnego. Gdy Marina pochwaliła się nagraniem z Liamem śpiewającym "Panie Janie", wiele osób już wtedy zauważyło, że rośnie kolejny muzyczny talent.

Jak widać, wiele też zależy od podejścia rodziców. Liam interesuje się też piłką nożną i uwielbia oglądać mecze, podczas których wypatruje swojego taty.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.