Oliwia Bieniuk w krótkiej sukience na Polsat Super Hit Festiwal. Spójrzcie jednak na te buty

Oliwia Bieniuk marzy o karierze w show-biznesie. Coraz śmielej wkracza w ten świat, o czym świadczy jej obecność na Polsat Super Hit Festiwal.

Oliwia Bieniuk coraz intensywniej zaczyna pracować na własne nazwisko. Od czasu, gdy napisała maturę, śmiało wkracza w świat show-biznesu. W mediach społecznościowych dzieli się pierwszymi zawodowymi dokonaniami i zapowiada kolejne kroki. Udziela wywiadów, pozuje do kolejnych sesji zdjęciowych, a jesienią pojawi się w programie "Taniec z Gwiazdami". Tym razem, córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka pojawiła się na Polsat Super Hit Festiwal. Oliwia zachwyciła fotoreporterów modną stylizacją. 

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk relaksuje się po maturach

Beata KozidrakPolsat SuperHit Festiwal. Beata Kozidrak szokowała kreacją. Za kulisami się nie popisała

Oliwia Bieniuk w krótkiej sukience na Polsat Super Hit Festiwal. Spójrzcie na te buty

Bieniuk pojawiła się na festiwalu w białej, krótkiej sukience, do której dobrała buty w tym samym kolorze. Białe botki robią wrażenie i nadają charakteru całej stylizacji. Oliwia miała na sobie także skórzaną ramoneskę, a całość uzupełniła torebką sporych rozmiarów. 

Ogłosiła niedawno, że po wakacjach weźmie udział w najnowszej edycji show Polsatu "Taniec z Gwiazdami". Potem pochwaliła się efektami innych zawodowych aktywności. Została na przykład ambasadorką marki Zuzanny Pactwy, dla której zrobiła kilka odważnych ujęć w strojach kąpielowych oraz sukienkach. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka została także ostatnio zaproszona do udziału w profesjonalnej sesji zaplanowanej w ramach projektu "Czaja wyczaja".

Gabriela MuskałaGabriela Muskała po raz pierwszy dodała zdjęcie ze Zbigniewem Zamachowskim

Podoba wam się stylizacja Oliwii? Myślicie, że ma szansę na zrobienie kariery w show-biznesie?

ZOBACZ TEŻ: SuperHit Festiwal 2021. Maciej Dowbor ogłosił kolejną uczestniczkę "Tańca z Gwiazdami". Doskonale ją znacie

Więcej o: