Zuzanna Pactwa chwali się odważnym zdjęciem Oliwii Bieniuk. Dekolt sięga aż do pępka

Oliwia Bieniuk zaciekle walczy o uwagę mediów. Zdjęcia z najnowszej sesji fotograficznej mogą lekko zaskoczyć.

Już od września będziemy mogli podziwiać taneczne zdolności Oliwii Bieniuk na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". Zanim jednak nastolatka wystąpi w show Polsatu, prezentuje w sieci efekty innych zawodowych aktywności. Została na przykład ambasadorką marki Zuzanny Pactwy.

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk pozuje jak modelka

Oliwia Bieniuk reklamuje markę dziewczyny ojca w sukience z dekoltem do pępka. Odważnie

18 października Oliwia Bieniuk celebrowała 18. urodziny. Od tamtego czasu stała się zdecydowanie odważniejsza pod względem treści, jakie publikuje w sieci. Nie brakuje odważnych ujęć w strojach kąpielowych czy... z dekoltem do pępka. Nastolatka została bowiem twarzą marki dziewczyny Jarosława Bieniuka. Zuzanna Pactwa pochwaliła się sesyjnym zdjęciem pasierbicy.

Oliwia Bieniuk reklamuje ubrania Zuzanny PactwyOliwia Bieniuk reklamuje ubrania Zuzanny Pactwy screen IG

Oliwia pozuje na balkonie w białej sukience na ramiączka o nazwie "mamba". Trzeba przyznać, że to wyjątkowo odważne zdjęcie, wystarczy spojrzeć na głęboki dekolt kreacji, który sięga pępka modelki. Pactwa jest ewidentnie zadowolona z efektów końcowych, podobnie zresztą jak córka Bieniuka, która pochwaliła się zdjęciem na Instagramie.

ZOBACZ TEŻOliwia Bieniuk w "DDTVN" opowiedziała o wynikach matur i zdradziła swoje plany na przyszłość. Chce pójść w ślady mamy?

Oliwia nigdy nie pragnęła być fotomodelką, ale najwyraźniej dostrzegła, jak bardzo ten biznes się opłaca. W wywiadach powtarza ponadto, że bardzo chciałaby iść w ślady swojej mamy i zostać aktorką. Anna Przybylska zawsze była jej inspiracją. Myślicie, że udział w polsatowskim programie otworzy młodej Bieniukowej drzwi do wielkiej kariery w show-biznesie?

Krystyna Przybylska, Jarosław BieniukBieniuk i mama Anny Przybylskiej żyli w konflikcie. Teraz wszystko idzie ku lepszemu

Więcej o: