Euro 2020. Królikowski, Pazura, Siwiec dopingują Polaków w starciu z Hiszpanią. "Prawdziwi kibice wierzą do samego końca!"

Niektóre gwiazdy polskiego show-biznesu nie wątpią w wygraną Polski z Hiszpanią. Zobaczcie, kto postanowił wspierać polską reprezentację.

Choć polska reprezentacja ma za sobą nieudany debiut na Euro 2020 ze Słowacją, przed nami mecz z Hiszpanią. Na wyjście z grupy mają nadzieję także polskie gwiazdy. W mediach społecznościowych pojawiło się wiele wsparcia w kierunku Polaków. W sobotę o 21:00 zagrają w Sewilli.

Małgorzata Rozenek-MajdanMałgorzata Rozenek zabrała synów na Paradę Równości

Zobacz wideo Mecz o wszystko z Hiszpanią. "Nie widzę nawet pojedynczego koła ratunkowego"

Euro 2020. Gwiazdy wspierają Polaków w meczu z Hiszpanią

Tak jak w meczu ze Słowacją, tak i tym razem Maciej Dowbor przygotowywał się do kibicowania Polakom. Obstawił wynik na Instagramie, zakładając, że polska reprezentacja wygra z Hiszpanią 1:0.

Wiem, zwariowałem! Ale nie spuszczajmy głów, nie popadajmy w marazm! Prawdziwi kibice wierzą do samego końca! - napisał Maciej Dowbor na Instagramie.
 

Z kolei Antoni Królikowski postanowił kibicować naszym osobiście. Poleciał na mecz do Sewilli. Zrobił sobie zdjęcie w grupie kibiców z Polski i Hiszpanii. Nie zapomniał także o biało-czerwonej stylizacji i fladze. Dodał także nagrania, na których kibice wykrzykują wspierające hasła i tańczą na ulicach hiszpańskiego miasta i przyulicznej kawiarni. Udało mu się uchwycić także grupę Hiszpanów krzyczących "Lewandowski!", bawiących się ramię w ramię z Polakami.

 

Antoniemu Królikowskiemu towarzyszy w Sewilli Hubert Gromadzki, znany z "Top Model". Wyposażył się w niezbędne gadżety, a swój pobyt zrelacjonował na Instagramie.

Jak myślicie, jaki będzie wynik meczu? Ja obstawiam 3:2 dla Polski! - napisał pod zdjęciem z lotniska.

Równie zapalonym kibicem jest Rafał Brzozowski. Podobnie jak w meczu ze Słowacją, tym razem także postanowił aktywnie wspierać polską reprezentację, spotykając się na mecz w rodzinnym gronie. Odpalił z tej okazji biało-czerwone flary.

Kayah, Maffashion, Magdalena CieleckaTłum gwiazd na Paradzie Równości z Warszawie. "To piękny dzień"

Rodzina Brzozowskich gotowa do meczu - napisał na InstaStories.

Rafał Brzozowski kibicował polskiej reprezentacji na Euro 2020Rafał Brzozowski kibicował polskiej reprezentacji na Euro 2020 fot. instagram.com

Przed telewizorem będzie kibicował także Cezary Pazura. Wyposażony w biało-czerwony szalik, zrelacjonował swoją wiarę w Polaków na Instagramie. Aktor, podobnie jak inni, zakłada optymistyczny wynik.

W końcu mecz z Hiszpanią! Liczę, że w tym meczu Robert pokaże swoją klasę! Łatwo nie będzie, ale typuję 1:1 i bramkę Roberta - napisał w poście.

Swojego męża osobiście wspiera Anna Lewandowska. Postanowiła polecieć do Hiszpanii i kibicować Robertowi Lewandowskiemu na stadionie. Polaków wspiera także mąż Natalii Siwiec, Mariusz Raduszewski. Na Instagramie zamieścił nagranie, na którym rozmawia z córką na temat wyniku.

Mia, posłuchaj, dzisiaj Polska gra z Hiszpanią na Euro. Zrób jakieś czary, żeby zaczarować Hiszpanów, aby przegrali z Polską. Myślisz, że Polska dzisiaj wygra? - pytał czteroletnią Mię.

Wspólnie obstawili wynik 2:1 dla Polski. A wy też zakładacie tak optymistyczny scenariusz?

Mariusz Raduszewski kibicował Polakom na Euro 2020 wraz z córką MiąMariusz Raduszewski kibicował Polakom na Euro 2020 wraz z córką Mią fot. instagram.com

Więcej o: