Bogusław Linda w młodości miał romans z koleżanką po fachu. Ukochana złamała mu serce

Zanim związał się z Lidią Popiel, Bogusław Linda cieszył się dużym powodzeniem u kobiet. W młodości zakochał się również w koleżace po fachu, Katarzynie Chrzanowskiej. Poznali się podczas pracy na planie, a ich relacja zakończyła się złamanym sercem u aktora.

Bogusław Linda pracując na planie serialu "Crimen", poznał Katarzynę Chrzanowską. Połączyło ich wielkie uczucie i wydawało się, że stworzą udany związek. Ona miała jednak inne plany na przyszłość. Chciała się rozwijać i postanowiła przeprowadzić się do Paryża. Związek na odległość w ich przypadku nie trwał długo, a aktor skończył ze złamanym sercem. 

Zobacz wideo "Psy. W imię zasad". Wielki powrót Franza Maurera. Zobacz zwiastun filmu

Bogusław Linda miał romans z Katarzyną Chrzanowską 

Bogusław Linda w młodości nie narzekał na brak zainteresowania ze strony kobiet. Aktor uchodzi za skrytą osobę i niechętnie udziela wywiadów czy komentuje swoje życie prywatne, które bardzo intryguje jego fanów. Gdy okazało się, że spotykał się z Katarzyną Chrzanowską, ich związek budził spore zainteresowanie. Występując w serialu "Crimen" musieli zmierzyć się ze scenami zbliżeń, które tylko dodały pikanterii. Sielanka nie trwała długo. Katarzyna w pogoni za karierą przeprowadziła się do Paryża, gdzie dostała się do Konserwatorium Teatralnego. Bogusław długo się nie zastanawiając, wyruszył w ślad za partnerką. Na miejscu okazało się jednak, że aktorka na nowo ułożyła sobie życie, co złamało mu serce. 

Tomasz StockingerTomasz Stockinger znów jest zakochany. Nową partnerkę zabiera na korty tenisowe

Katarzyna związała się z Piotrem Niemkiewiczem, który prowadził własną firmę konserwatorską. Pobrali się, a owocem ich związku są bliźniaczki - Stefania i Celina. Bogusław chciał wyleczyć złamane serce i na swojej drodze poznał pielęgniarkę. Zakochał się w niej. Z tego związku ma synów bliźniaków - Mikołaja i Michała. 

Katarzyna Chrzanowska na rodzinnych wakacjach przeżyła prawdziwy dramat - mąż w 2002 roku utonął na jej oczach, w trakcie nurkowania podczas wakacji na Krecie. Aktorka przeprowadziła się do Hiszpanii i przyznała w wywiadzie, że śmierć ukochanego zmieniła jej życie

Z kolei związek Bogusława Lindy rozpadł się. Aktor z czasem związał się z Lidią Popiel, którą poznał na planie filmu "Kroll". Doczekali się córki Aleksandry. 

Magda Gessler / Piotr AdamczykGessler wspomina romans z Adamczykiem. Był nawet pojedynek!

Mimo że początki związku Bogusława i Katarzyny zapowiadały się obiecująco, rozdzieliło ich życie. Nie wiadomo, czy utrzymują kontakt. 

Pamiętacie tę parę? 

Więcej o: