Kim jest żona Paulo Sousy? Cristina Mohler to modelka, która ma na swoim koncie odważną sesję

Paulo Sousa przygotowywał polską reprezentację do Euro 2020. Portugalczyk to były piłkarz, który ma utalentowaną żonę. Cristina Mohler jest modelką i prezenterką telewizyjną.

W styczniu prezes PZPN, Zbigniew Boniek, ogłosił następcę Jerzego Brzęczka. Nowym selekcjonerem Polski został były portugalski piłkarz, Paulo Sousa. Postanowiliśmy sprawdzić, co słuchać u niego prywatnie. Okazuje się, że trener naszej reprezentacji na Euro 2020 jest szczęśliwym mężem dziennikarki i modelki.

Zobacz wideo "Robert Lewandowski miał mnóstwo pretensji do kolegi. Recenzował każdą jego akcję"

Euro 2020. Polska reprezentacjaEuro 2020. Polska reprezentacja jest już w Sankt Petersburgu

Kim jest żona Paulo Sousy? Cristina Mohler to modelka

Paulo Sousa obecnie pełni funkcję selekcjonera reprezentacji Polski, z którą przygotowywał się na Euro 2020. W 2006 roku związał się z Cristiną Mohler i są razem do dziś. Para nie ma dzieci, dwójka - Maria oraz Guilherme, pochodzi z małżeństwa z poprzednią żoną, która miała wielokrotnie zdradzać trenera. Obecnie jest jednak zupełnie inaczej - razem z Cristiną stworzył szczęśliwy związek.

Cristina Mohler - żona Paulo SousaCristina Mohler - żona Paulo Sousa screen IG @maxmept


Ich uczucie musiało być bardzo silne, ponieważ para po roku bycia ze sobą zdecydowała się sformalizować związek. Paulo i Cristina najpierw wzięli ślub cywilny, a po jakimś czasie także kościelny.

Zobacz też: Euro 2020. Marina Łuczenko doceniona przez zagraniczny portal. Inne polskie WAGs mogą zazdrościć

Czym zajmuje się żona Sousy? Mohler to nieco zapomniana gwiazda portugalskiego show-biznesu - była bowiem pogodynką i modelką. Widać, że nie bała się występować na okładkach magazynów dla panów (m.in. "Maxima").  W sieci nie brakuje także nagrań, na których można podziwiać prezenterskie zdolności Cristiny.

 

Obecnie jednak usunęła się w cień. Jej ostatnia medialna aktywność to sesja zdjęciowa dla Mario Galiano z 2018 roku. Pozowała wtedy w czarnym kombinezonie ze sporym dekoltem.

Cristina Mohler - żona Paulo SousaCristina Mohler - żona Paulo Sousa screen IG @mariogaliano

Krzysztof JackowskiEuro 2020. Krzysztof Jackowski ostrzega piłkarzy przed jednym przeciwnikiem

Więcej o: