Euro 2021. Harry Kane poślubił ukochaną z dzieciństwa. Kim jest żona kapitana Anglii? Ich miłość to gotowy scenariusz na film

Harry Kane jest kapitanem i największą gwiazdą reprezentacji Anglii, która w niedzielę rozpoczęła walkę o tytuł podczas Euro 2021. Jak zawsze wspiera go żona, którą piłkarz poznał jeszcze w szkole.

Katie jest żoną Harry'ego Kane'a, który jest kapitanem angielskiej drużyny narodowej. Para poznała się w dzieciństwie i chodziła do tej samej szkoły, która znajdowała się w londyńskiej dzielnicy Waltham Forest. Po wielu latach piłkarz zdecydował się powiedzieć Katie o swoich uczuciach i zaprosił ją na randkę. Miłość z czasów szkolnych przetrwała do dziś. 

Zobacz wideo "Sto lat..." zaśpiewali koledzy z drużyny dla Tomasza Kędziory. Obrońca reprezentacji Polski skończył 27 lat

Kim jest Katie Kane?

Katie Kane ukończyła studia z psychologii sportu i jest instruktorką fitness. Przez cały czas wspierała Kane’a, który przez lata wspinał się po szczeblach piłkarskiej kariery. Para zaręczyła się w lipcu 2017 roku podczas wakacji na Bahamach, a rok później stanęła na ślubnym kobiercu. Uroczystość była tajna, z dala od medialnego szumu, a piłkarz sam podzielił się dobrą nowiną na Twitterze.

Wreszcie poślubiłem moją najlepszą przyjaciółkę. Kocham cię! – napisał w 2018 roku Harry Kane.
 

W wywiadach gwiazdor Anglii, grający na co dzień na pozycji napastnika w Tottenhamie Hotspur, wielokrotnie podkreślał, że od zawsze mógł liczyć na żonę.

Poszliśmy razem do szkoły, więc widziała całą moją karierę. Oczywiście uważa to za trochę szalone. Myślę, że nawet kilka razy pojawiała się na zdjęciach w gazetach, wyprowadzając psy - powiedział w rozmowie dla magazynu "Esquire".

Para ma dwa psy o imieniu Brady i Wilson - nazwane na cześć zawodników NFL Toma Brady'ego i Russella Wilsona.

Czy Katie i Harry Kane mają dzieci?

Harry Kane i Katie mają dwie córki i syna. W 2017 roku na świecie pojawiła się Ivy, a na początku 2018 roku Harry ujawnił na Twitterze, że dziewczynka zostanie starszą siostrą. Druga córka urodziła się w sierpniu 2018 roku. Natomiast w 2020 roku na świecie się pojawił się syn pary, Louis. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.