Euro 2020. Marina Łuczenko doceniona przez zagraniczny portal. Inne polskie WAGs mogą zazdrościć

W związku z Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej zagraniczny portal przygotował zestawienie WAGs, które trzeba znać. W rankingu została uwzględniona Marina Łuczenko, żona bramkarza reprezentacji Polski - Wojciecha Szczęsnego.

Marina i Wojciech Szczęsny pobrali się pięć lat temu. Żonę bramkarza na Instagramie obserwuje 746 tysięcy użytkowników. Okazuje się, że polską WAGs zachwycił się także zagraniczny portal Daily Mail. Marina została uwzględniona w zestawieniu 24 "najbardziej czarujących" żon i dziewczyn piłkarzy w Europie!

Zobacz wideo

Marina w zestawieniu "najbardziej czarujących" WAG's według Daily Mail

W zeszły piątek rozpoczęły się Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Nasza reprezentacja przygotowywała się do turnieju, trenując na zorganizowanym w Opalenicy zgrupowaniu. Poza zawodnikami uwagę skupiały na sobie piękne partnerki sportowców, które kulisy przygotowań zdradzały na swoich profilach na Instagramie. 

Z okazji Mistrzostw Europu w serwisie Daily Mail pojawiła się lista, na której znalazły się 24 żony i dziewczyny najsłynniejszych piłkarzy z całej Europy. W zestawieniu pojawiła się Marina Łuczenko. Żonę Wojciecha Szczęsnego przedstawiono jako topową polską gwiazdą, która rozwija swoją karierę muzyczną i filmową.

Marina jest znaną w Polsce piosenkarką i aktorką, która zaczęła spotykać się z Wojciechem Szczęsnym w 2013 roku. Na początku lipca 2015 para się zaręczyła. Przełom w jej karierze nastąpił w 2010 roku wraz z debiutanckim singlem "Glam Pop", który stał się hitem radiowym w Polsce. Swój najnowszy album zatytułowany "Warstwy" wydała w grudniu 2020 roku. Marinę obserwuje na Instagramie 746 tysięcy osób.

Obok Mariny w zestawieniu Daily Mail znalazły się między innymi: Jessica Aidi zaręczona z Marco Verratti, Mirjana Zuber, żona Steven Zubera czy Mia McClenaghan, która spotyka się z Reece James'em.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.