Michele Morrone pokazał swoje zdjęcie z dzieciństwa. Wygląda nie do poznania

Michele Morrone dzięki filmowi "365 dni" zdobył grono wiernych fanek. Włoski aktor dodał swoje zdjęcie z dzieciństwa. Jak wyglądał jako mały chłopiec?

Michele Morrone dał się poznać szerszej publiczności po filmie "365 dni". W adaptacji książki Blanki Lipińskiej zagrał przystojnego Włocha. Teraz ponownie wcieli się w swoją postać w drugiej części filmu. Prace na planie właśnie trwają. Ostatnio aktor podzielił się z fanami na Instagramie swoim zdjęciem z dzieciństwa. Wszyscy mieli okazję zobaczyć kadr z jego prywatnego archiwum, na którym pozuje jako mały chłopiec.

Kanye West, Kim KardashianKim Kardashian szczerze o tym, dlaczego Kanye West nie był dobrym mężem

Zobacz wideo Michele Morrone i Anna Maria Sieklucka o najtrudniejszych scenach w "365 dni"

Michele Morrone pokazał zdjęcie z dzieciństwa

Aktor dodając zdjęcie do relacji, zażartował do fanów:

Teraz to macie materiał!

Na zdjęciu widzimy ciemnowłosego chłopca z równie ciemnymi oczami i śniadą cerą. Już wtedy Michele Morrone miał zadatki na przystojniaka. Fotka została wykonana około 20 lat temu.

Michele Morrone w dzieciństwieMichele Morrone w dzieciństwie fot. instagram.com

Daniel Martyniuk, Ekipa FrizaDaniel Martyniuk znowu rozrabia w sieci. Tym razem ostro zaatakował Ekipę Friza

Aktor zyskał międzynarodową sławę dzięki filmowi "365 dni", lecz już wcześniej był znany we Włoszech. Nie brakuje mu propozycji współpracy. Prężnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie ma ponad 12 milionów obserwatorów. Nie wszyscy wiedzą, że Michele Morrone ma także talent wokalny. Oprócz aktorstwa, nagrywa single, teledyski i występuje. Zaśpiewał także do ścieżki dźwiękowej w "365 dniach". Aktualnie trwają prace nad drugą częścią filmu. Choć był on nominowany do Złotych Malin w kilku kategoriach, cieszył się ogromną popularnością. Produkcję można oglądać na platformie Netflix. W drugiej części Michele Morrone również zagra jedną z głównych ról. Zdjęcia z planu i relacje regularnie zamieszcza Blanka Lipińska, która chętnie pozuje na zdjęciach z Włochem. Pójdziecie do kina?

Więcej o: