Kim Kardashian szczerze o tym, dlaczego Kanye West nie był dobrym mężem. Tego zabrakło w ich związku

Kim Kardashian odniosła się do rozstania z Kanye Westem. Gorzko wyznała, dlaczego muzyk nie był dla niej dobrym mężem, a ona dla niego odpowiednią partnerką.

Kilka tygodni temu media obiegła sensacyjna wiadomość. Kim Kardashian złożyła pozew rozwodowy i rozstała się z Kanye Westem. Według doniesień od dawna już nie mieszkali razem, a spotykali się tylko ze względu na dzieci. W jednym z ostatnich odcinków "Z kamerą u Kardashianów" celebrytka wyznała, dlaczego im nie wyszło i czego oczekuje od wymarzonego partnera.

Zobacz wideo Kiedyś się tak kochali

Kim Kardashian o rozwodzie z Kanye Westem

Okazuje się, że Kim czuje się bardzo samotna, a częsta nieobecność męża źle na nią wpływa:

Nie mam osoby, z którą mogłabym się dzielić moim szczęściem […]. Nigdy nie myślałam, że jestem samotna. Uważałam, że tak jak jest w  porządku. Mam dzieci, mój mąż przenosi się ze stanu do stanu. Przez długi czas mi to nie przeszkadzało. Gdy skończyłam jednak 40. rok życia, uświadomiłam sobie, że nie chcę męża, który żyje w innym stanie niż ja - mówiła na wizji.

Dodała też, że marzy o związku z kimś, z kim będzie "zwyczajnie" spędzać czas.

Chcę kogoś, z kim będę mogła wspólnie oglądać programy. Chcę kogoś, kto chce ze mną ćwiczyć każdego dnia… Te małe sprawy są tym, których mi brakuje. Razem osiągamy wszelkie duże rzeczy. Mamy wszystko, co możesz sobie wyobrazić. […] Jestem wdzięczna za te doświadczenia. Myślę jednak, że jestem gotowa na te mniejsze wydarzenia, które moim zdaniem będą znacznie więcej znaczyły - dodała.

Kim przede wszystkim jest zasmucona tym, że małżeństwo jej nie wyszło. Przez to przestaje wierzyć, że jeszcze kiedyś spotka kogoś, kto da jej szczęście.

Czuję się, jak pie…ona porażka, bo to już moje trzecie małżeństwo. Tak, czuję się jak pie…ona frajerka. Nawet nie wierzę w to, że jestem w stanie być jeszcze szczęśliwa. Nie ma o czym mówić. Nie mogę wiecznie z tym walczyć - mówiła zasmucona.

W odcinku, który nagrano przed ich rozstaniem, zwierzała się mamie, Kris Jenner, że chce skorzystać z pomocy specjalisty. Pod okiem terapeuty miała popracować nad sobą. "W wieku 40 lat uświadomiłam sobie, że chcę po prostu całkowitego szczęścia" - przyznała ze szczerością. Jednak mimo kolejnego nieudanego związku wierzy, że jeszcze kiedyś uda jej się stworzyć wymarzoną relację.

Jestem odrętwiała, zmęczona, ale wiem, że pewnego dnia będę szczęśliwa. Nie doszłam tak daleko po to, by to zrobić i nie być szczęśliwym - wyznała.

Jak na razie do mediów nie dotarły informacje, by z kimś się spotykała. Za to Kanye West umawia się z Iriną Shayk, z którą kilka razy został przyłapany.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.