Edyta Lewandowska z TVP niechętne mówi o życiu prywatnym. Wyszło na jaw, z kim się związała

Edyta Lewandowska od dwóch lat jest prezenterką głównego wydania "Wiadomości". Niewiele jednak wiadomo na temat jej życia prywatnego. Wyszło na jaw, z kim związała się dziennikarka.

Edyta Lewandowska z TVP związana jest od ponad 24 lat. W 2019 roku awansowała i dostała się do głównego wydania "Wiadomości". Dziennikarka chroni swoją prywatność i niewiele informacji można znaleźć na jej temat. Wyszło na jaw, kim jest jej partner. To znany aktor i prezenter pogody. 

Zobacz wideo Rafał Brzozowski: Nie widzę powodu, żeby chować w głowę w piasek, że pracuję jako prezenter w TVP

Edyta Lewandowska z TVP - kim jest jej partner? 

Edyta Lewandowska niechętnie mówi na temat życia prywatnego. W mediach pojawiła się informacja na temat jej związku. Okazuje się, że dziennikarka od lat związana jest z aktorem i prezenterem pogody, Ziemowitem Pędziwiatrem. Wspólnie doczekali się córki, która przyszła na świat siedem lat temu. Dziewczynce dali na imię Blanka. Na próżno szukać w sieci rodzinnych zdjęć dziennikarki. Zarówno Edyta, jak i Ziemowit chronią prywatność swoją oraz córki. Oboje skupiają się na pracy zawodowej, a czasu z rodziną nie wystawiają na pokaz. 

Ziemowit Pędziwiatr - wiek, kariera, żona

Ziemowit Pędziwiatr ma bardzo dużo pasji. Jest aktorem, prezenterem pogody, pracuje również jako lektor. Pochodzi ze Śląska i miał epizod w swoim życiu, gdy pracował w kopalni jako górnik, jednak szybko znalazł inne zajęcie. Postanowił rozpocząć naukę w szkole aktorskiej, ale oblał ostatni egzamin. Nie poddał się i wystąpił w musicalu "Zorba" z Broadwayu lat 60. Związał się z TVP, gdzie występuje w roli prowadzącego program "Pytanie na śniadanie" na antenie TVP 2.

 

Żona Ziemowita, Edyta Lewandowska jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Lata temu postanowiła spróbować swoich sił w dziennikarstwie i okazało się, że w tym zawodzie znalazła spełnienie. Związała się z Telewizją Polską, gdzie przez lata wspinała się po szczeblach kariery. Edyta Lewandowska od dwóch lat pracuje w głównym wydaniu "Wiadomości". 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.