Ewa Chodakowska postanowiła przytyć. Pochwaliła się efektami. "W życiu nie czułam się lepiej"

Ewa Chodakowska rok temu zdecydowała, że chce przybrać na wadze. Trenerka pokazała, jak dziś wygląda jej sylwetka i zdradziła, że to właśnie w takiej wersji czuje się świetnie.

Ewa Chodakowska od lat inspiruje kobiety do zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej. Zazwyczaj to sama trenerka publikuje w mediach społecznościowych przemiany swoich podopiecznych, jednak tym razem było inaczej. Chodakowska zdradziła obserwatorom, że rok temu postanowiła coś zmienić w stylu życia, diecie i ćwiczeniach. Teraz pochwaliła się metamorfozą, jaką przeszła.

Zobacz wideo "Moje ciało jest wizytówką mojego stylu życia"

Ewa Chodakowska postanowiła przytyć. Pochwaliła się efektami. "W życiu nie czułam się lepiej"

Trenerka opublikowała na Instagramie wpis dotyczący zmiany jej sylwetki. Zdradziła w nim, że jeszcze w poprzednim roku obrała sobie za cel przytycie kilku kilogramów. Ewa przyznała, że nie było to dla niej łatwe zadanie. Na dwóch zdjęciach możemy podejrzeć, jak teraz prezentuje się jej zgrabna sylwetka.

POTRENOWANE o 8:00 rano. Dawno nie robiłam sobie fotki po treningowej. Miałam rok temu taki PLAN, żeby przybrać parę kilogramów. OCZYWIŚCIE ZDROWO - co jest wbrew pozorom WIELKĄ SZTUKĄ. I co? Sama oceń wyniki. Ja - osobiście - w życiu nie czułam się lepiej - napisała na Instagramie.

Jessica Alba z córką HonorJessica Alba pokazała zdjęcie 13-letniej córki. Internauci uważają, że wygląda na starszą niż jest

 

Internauci nie mogli przejść obok takiego wpisu obojętnie. W komentarzach licznie gratulowali Chodakowskiej i chwalili jej małą, ale jednak ważną dla niej przemianę.

Jest rewelacyjnie. Brawo, Ewa!
Boże, Ewka. Nie wiedziałam, że możesz wyglądać jeszcze lepiej! Ale petarda!
Wow! Mega Ewa. Piękna talia - można przeczytać.

Marcin i Kara z 'Hotelu Paradise'Kara i Marcin z "Hotelu Paradise 3" oficjalnie razem! Niektórzy nieco zaskoczeni

Najważniejsze, że Chodakowska czuje się dobrze ze swoją przemianą. Poniżej możecie zobaczyć porównanie zdjęcia z fotką zrobioną w czerwcu 2020 roku. Widać różnicę?

Ewa ChodakowskaEwa Chodakowska instagram/chodakowskaewa

Więcej o: