Raper Lil Loaded nie żyje. Był oskarżony o morderstwo. Jego matka mówi, że płakał z powodu nieszczęśliwej miłości

20-letni raper Lil Loaded nie żyje. Jego ciało znalazła matka, która zdradziła policji, co w ostatnim czasie trapiło syna.

Wraz z początkiem czerwca media obiegły informacje o śmierci rapera Lil Loaded. 20-letni mężczyzna w ubiegłym roku został oskarżony o morderstwo. Na policję zadzwoniła jego matka, która - jak się okazuje - wiedziała, co w ostatnim czasie trapiło jej syna.

Zobacz wideo Za Krzysztofem Krawczykiem będziemy tęsknić wszyscy. Piosenki niektórych twórców nigdy się nie starzeją

Anna LewandowskaRozczochrana Lewandowska pozuje w bieliźnie na łóżku. W tle widać sypialnię

Raper Lil Loaded nie żyje. Jego matka mówi, że płakał za dziewczyną, wcześniej był podejrzany o morderstwo

Jak podaje TMZ, policja przyjechała na miejsce zdarzenia, zastając płaczącą matkę na werandzie i rapera, który leżał martwy w środku domu z pistoletem obok. Matka 20-letniego mężczyzny miała wrócić do lokalu i odnaleźć martwego syna w korytarzu. Kobieta przekazała policji, że poprzedniej nocy płakał przez rozstanie ze swoją dziewczyną. Kilka miesięcy wcześniej mężczyzna został aresztowany. Oskarżano go o morderstwo. Według śledczych Lil Loaded mógł zastrzelić znajomego 18-latka, Khalila Walkera. Do morderstwa doszło w Teksasie.

Lil Loaded zostawił list pożegnalny

Lil Loaded przed śmiercią opublikował wpis na Instagramie, który sugeruje, że mógł popełnić samobójstwo. Raper rozlicza się w nim ze swoją przeszłością, a list adresuje wprost do niebios, prosząc o przebaczenie za wszelkie grzechy. 

Najwyższy, proszę wybacz mi moje niedociągnięcia i wszystkie czasy, kiedy nie udało mi się uczynić siebie dumnym i wdzięcznym za wszystkie błogosławieństwa, które mi zesłałeś. Czasami linia pomiędzy byciem bezdusznym, a byciem stabilnym jest bardzo cienka. Chcę ci podziękować za to, jak daleko zaszedłem i za ludzi, których mi zesłałeś na moje drodze. Proszę, abym mógł wejść do twojego królestwa, nawet mimo wszystkich moich błędów. Wiem, że kochasz wszystkie swoje dzieci i jestem gotowy, aby moje serce i dusza dołączyły do ciebie.

Piotr Żyła, Marcelina ZiętekMarcelina Ziętek owinięta w samą kołdrę. Podpis rozgrzał fanów. "Fot. Piotr Żyła"

Ostatni album rapera został wydany w grudniu zeszłego roku pod tytułem "Criptape". Artysta niedawno świętował zdobycie złotej płyty za singiel "6LOCC 6A6Y".

 
Więcej o: