"Hotel Paradise". Nathalia chciała utrzeć nosa niewiernemu Marcinowi? Na randkę z Kamilem zabrała kogoś jeszcze

Okazało się, że Nathalia Fok długo nie rozpaczała po tym, gdy Marcin z "Hotelu Paradise" zastąpił ją Karą. Celebrytka znalazła pocieszenie w ramionach Kamila, który wziął udział w poprzedniej edycji show. Zakochani wybrali się na romantyczny spacer.

Nathalia Fok w reality show "Hotel Paradise" związała się z Marcinem. Wydawało się, że połączył ich prawdziwy romans, mężczyzna jednak spędził noc z inną uczestniczką - Karą, przekreślając szansę na związek z Nathalią. Celebrytka związała się natomiast z Kamilem, który występował w poprzedniej edycji show. Zakochani na ostatnim spacerze, na którym towarzyszył im fotoreporter, nie szczędzili sobie czułości.

Zobacz wideo Czy rodzina kibicowała Kamilowi w "Hotel Paradise"? [Koło Plotka Extra]

Ata Postek"Hotel Paradise". Ata ma faworyta. "Powinien rozbić kulę i zabrać wszystko!"

"Hotel Paradise:. Nathalia i Kamil na randce 

Już 3 czerwca będzie można obejrzeć finał najnowszej edycji "Hotel Paradise". Fani show liczyli, że związek Nathalii i Marcina przetrwa nie tylko na wyspie. Rzeczywistość okazała się jednak inna. Gdy Nathalia pożegnała się z programem, jej miejsce u boku Marcina zajęła Kara, z którą mężczyzna spędził upojną noc. Celebrytka nie ukrywała, że bardzo ją to zabolało i opublikowała w mediach społecznościowych wpis, w którym przyznała, że Marcin wszedł w nowy związek nie kończąc relacji z nią. Nathalia jednak długo nie rozpaczała. Wyszło na jaw, że związała się z Kamilem, uczestnikiem drugiej edycji. Para na początku ukrywała, że coś ich łączy. W końcu na Instagramie mężczyzny pojawiło się ich wspólne zdjęcie, które nie pozostawiało wątpliwości, że są razem. 

Zakochani postanowili wybrać się na randkę, co udokumentowali fotoreporterzy, którzy im towarzyszyli. Podczas romantycznego spaceru nie szczędzili wobec siebie uczuć. Mężczyzna obdarował ukochaną kwiatkiem, którym Nathalia zalotnie się bawiła i cały czas spoglądali sobie głęboko w oczy.

Maja Hyży, Grzegorz HyżyMenedżer Hyżego odpowiada na zarzuty Mai. "Dorośli po rozwodzie"

Nathalia tego dnia miała na sobie kwiecistą mini sukienkę a jej partner bordową koszulę. Delektowali się czasem spędzonym razem, na randce w plenerze. 

Pasują do siebie?