Syn Madonny z dumą przechadza się po domu w dopasowanej sukni. Artystka i jej fani zachwyceni. "Czuję się wolny"

Madonna podzieliła się z fanami wideo, na którym pokazała, jak jej nastoletni syn prezentuje się w długiej sukni. Komentujący są zachwyceni Davidem.

Madonna znana jest z przełamywania barier w swoim życiu, co wyraźnie przekazuje następnemu pokoleniu. Artystka zamieściła w sieci krótkie wideo, na którym udokumentowała, jak jej nastoletni syn, Davida Banda, przechadza się po domu w dopasowanej sukience.

Madonna z dziećmiMadonna jest multimilionerką, a jej brat... mieszka pod mostem

Zobacz wideo Madonna świętuje 62. urodziny na Jamajce

Syn Madonny w długiej sukience

Madonna zamieściła na Instagramie wideo, na którym jej 15-letni syn ma na sobie dopasowaną, jedwabną sukienkę Mae Couture. Przy nagraniu zamieściła krótki opis.

Pewność siebie jest wszystkim - napisała.

Patrząc na Davida, nie da się nie zauważyć, że ten zdecydowanie ma sporo pewności siebie. Wystarczy spojrzeć, z jaką dumą poruszał się w białej kreacji w czarne litery. Wokalistka nie tylko pokazała, jak jej syn chodzi niczym po wybiegu. W wideo przewijają się zdjęcia, na których David pozuje we wspomnianej już kreacji i ciemnych okularach przeciwsłonecznych. Nagranie spotkało się z pozytywnym odbiorem ze strony internautów. Niektórzy stwierdzili, że zdjęcia mogłyby znaleźć się w największych magazynach modowych, a część komentujących żartowała też, że David jest konkurencją dla modelek, np. Naomi Campbell.

David jest najlepszy na świecie!
Skoro jego matką jest Madonna, musi czuć się wolny.
O mój Boże, kocham go. Uważaj na Naomi.
David jest wspaniały!
On jest absolutnie piękny - czytamy pod wideo.

Na koniec wideo 15-latek zażartował, że skromnie się ubrał i dodał, że w tym stroju czuje się wyzwolony. 

Lubię ubierać się skromnie. Czuję się wolny, wiesz, o co mi chodzi? - mówił uśmiechnięty David.
 

David Banda - syn Madonny

Madonna doczekała się szóstki dzieci. Dwójka z nich - Lourdes i Rocco - są jej biologicznymi dziećmi. Pozostałą czwórkę - Davida, Mercy James, bliźniaczki Estere i Stellę - artystka adoptowała z Malawi, a David trafił rodziny wokalistki w październiku 2008 roku. Kilka lat temu w rozmowie z brytyjskim wydaniem magazynu "Vogue", piosenkarka wyznała, że to właśnie z tym synem łączy ją najbliższa więź. 

To on jest tym, z którym mam najwięcej wspólnego. Czuję, że ma więcej mojego DNA niż którekolwiek z moich dotychczasowych dzieci - wyznała.

Madonna62-letnia Madonna całuje 27-letniego chłopaka. "Straćmy świadomość, skarbie"

Więcej o: