Madonna jest multimilionerką, a jej brat... mieszka pod mostem. Bezdomny żali się w mediach: Ma gdzieś, czy żyję

Madonna wychowała się w wielodzietnej i dość ubogiej rodzinie. Nigdy nie ukrywała tego, że nie utrzymuje bliskich kontaktów z rodzeństwem. Multimilionerka ma brata, który od kilku lat jest bezdomny. Mężczyzna za swój los wini wokalistkę i żali się w mediach: Nie kocha mnie.

Madonna ma sześcioro pociech: dwoje biologicznych oraz czworo adoptowanych. Już od najmłodszych lat przyzwyczaiła się do domowego gwaru, ponieważ wychowywała się w wielodzietnej rodzinie. Wokalistka jednak nie utrzymuje kontaktu ze swoim rodzeństwem. Starszy brat gwiazdy co jakiś czas rozmawia z dziennikarzami i opowiada o swoim życiu. Mężczyzna od wielu lat jest bezdomny, a w mediach żali się, że bogata siostra zapomniała o jego istnieniu. 

Brat Madonny mieszka pod mostem

Anthony Ciccone tuż po utracie pracy w 2010 roku zwrócił się do swojej sławnej siostry o finansową pomoc. Życie mężczyzny zmieniło się o 180 stopni - bezdomny trafił pod most i od tego czasu utrzymuje się wyłącznie ze sprzedaży zebranych puszek i butelek oraz korzysta z ofiar organizacji charytatywnych. Pomimo spotykających go nieszczęść podobno nie mógł liczyć na hojność Madonny. Anthony ma żal, że gwiazda zapomniała o jego istnieniu. 

Dlaczego moja siostra jest multimilionerką, a ja bezdomnym na ulicy? Moja rodzina odwróciła się ode mnie, kiedy przeżywałem najtrudniejszy okres w moim życiu. Ostatniej zimy odmroziłem sobie nogi. Jeden z moich znajomych stracił wszystkie palce u nóg, kilku innych zmarło z wychłodzenia - wyznał w wywiadzie dla lokalnej gazety "Michigan Messenger". 

Brat światowej sławy artystki twierdzi, że pomiędzy nim a siostrą nigdy nie było miłości. Gwiazda przejęta własną karierą nie interesuje się jego losem. 

Ona żyje w swoim świecie. Nigdy jej nie kochałem, ona mnie też. Nie odezwała się od wielu lat. Nie obchodzi jej czy zamarznę na śmierć. Ma gdzieś, czy żyję. To prawda, że zmarnowałem życie, ale nigdy nie próbowała mi pomóc - mówił w rozmowie z dziennikarzami "Daily Mail". 

Madonna nigdy nie odniosła się do oskarżeń starszego brata i nie komentuje łączącej ich relacji. 

Zobacz wideo Madonna nie oszczędza na imprezach. Świętuje swoje urodziny na Jamajce!
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.