Matthew Perry i Courtney Cox są rodziną! Gwiazdy serialu "Przyjaciele" łączy niezwykła więź

Matthew Perry i Courtney Cox przez wiele lat podejrzewani byli o romans. Teraz ci, którzy liczyli na miłość Moniki i Chandlera poza serialem, mogą się rozczarować. Specjaliści z MyHeritage odkryli łączące ich pokrewieństwo.

Tych, którzy liczyli na związek Courtney Cox i Matthew Perry’ego zapewne rozczarują najnowsze doniesienia zza oceanu. Według CNN, gwiazdy serialu "Przyjaciele" rzeczywiście łączy szczególna więź, ale jest nią… pokrewieństwo.

Zobacz wideo Zwiastun specjalnegoodcinka serialu "Przyjaciele"

"Przyjaciele". Matthew Perry i Courtney Cox są kuzynostwem

Genealodzy z portalu MyHeritage doszukali się wspólnych przodków łączących serialową Monikę i Chandlera. Roi Mandel, pracujący dla portalu specjalista w dziedzinie genealogii, uzyskał informację, że aktorzy są kuzynami w 11. pokoleniu, a pokrewieństwo wynika ze związków ojca Matthew, Johna Bennetta Perry oraz matki Cox, Courteney Copeland.

Perry i Cox mają dalekich krewnych: Williama Osberna Haskella III i Ellen Haskell, którzy byli małżeństwem i mieszkali w Anglii około 500 lat temu.
Ellen i jej dwaj synowie wyemigrowali z Anglii do Ameryki w 1635 r. Jeden syn, Roger, jest bezpośrednim przodkiem Courteney, a drugi syn, William, jest bezpośrednim przodkiem Matthew - informuje CNN.

Monica i Chandler parą w prawdziwym życiu?

Gwiazdom "Przyjaciół" wielokrotnie przypisywano romanse. Najwięcej mówiło się o rzekomym związku Jennifer Aniston oraz Matta Le Blanca. Serialowa Rachel stosunkowo niedawno zdementowała doniesienia na temat ich romansu. Również para Chandlera i Moniki nie ukryła się przed hollywoodzkimi plotkarzami. Fani serialu od zawsze spekulowali, że gorące uczucie łączy ich również poza planem "Przyjaciół", a każde ich wspólne zdjęcie już po emisji serialu wywoływało kolejną falę plotek na temat domniemanego związku.

Matthew Perry i Courtney Cox w serialu "Przyjaciele" wcielali się rolę Chandlera Binga oraz Moniki Geller. Ich relacja rozwijała się bardzo powoli - najpierw byli parą przyjaciół, następnie narodziła się między nimi romantyczna więź. W sezonie siódmym Monika oraz Chandler wzięli ślub, a w końcowych odcinkach ostatniej serii "Przyjaciół" zostali rodzicami.

Być może na fali wielkiego powrotu "Przyjaciół" producenci serialu zdecydują się jeszcze na jeden epizod zatytułowany "Ten, w którym Monika i Chandler dowiadują się o pokrewieństwie"?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.