Elliot Page pozuje w kąpielówkach przy basenie. Na twarzy szeroki uśmiech. "Hot!"

Elliot Page opublikował zdjęcie prezentujące jego przemianę. Aktor pochwalił się umięśnionym ciałem i pokazał klatkę piersiową po usunięciu biustu.

Pod koniec 2020 roku Elliot Page postanowił podzielić się ze światem bardzo osobistym wyznaniem. Aktor ujawnił, że przez 33 lata był uwięziony w ciele kobiety, choć tak naprawdę czuł się mężczyzną. Tym wyznaniem rozpoczął swoją przemianę, której efekty możemy oglądać teraz na Instagramie.

Zobacz wideo Kontrowersyjna rola Nikodema Rozbickiego w serialu "Chyłka". Dlaczego zdecydował się zagrać tę postać?

Katarzyna DowborKatarzyna Dowbor o początkach swojej pracy w TVP. "Wybuchła afera"

Elliot Page chwali się umięśnionym ciałem po przemianie

Elliot Page opublikował zdjęcie zrobione przy basenie. Aktor zapozował w samych szortach, po raz pierwszy prezentując swoje umięśnione ciało.

Pierwsze kąpielówki trans - napisał na Instagramie.
 

Od momentu oznajmienia, że jest osobą transpłciową, Page wprowadzał zmiany stopniowo. Najpierw poprosił najbliższych, by zwracali się do niego nowym imieniem - Elliot, oraz aby w rozmowach używali w stosunku do niego zaimków w formie męskiej. Kolejnym krokiem była korekta płci oraz usunięcie piersi.

To całkiem zmieniło moje życie. Dzięki tej operacji poczułem wolność od totalnego piekła, którym było dojrzewanie. Dopiero teraz mogę rozpoznać siebie, gdy patrzę w lustro - wyznał w jednym z wywiadów.

Nowe zdjęcie pokazuje, że Elliot z dumą prezentuje mięśnie i efekty operacji. Wspierają go też znajomi z branży.

Udanego lata! - napisała Julianne Moore.
Wyglądasz świetnie, a przede wszystkim jesteś szczęśliwy - dodała aktorka Nina Dobrev.

Krzysztof Krawczyk junior, Ewa KrawczykSpór syna Krzysztofa Krawczyka i jego żony nie gaśnie. Pomóc ma biskup

Hot! - skomentowała Miley Cyrus.

Przypomnijmy, że aktora mogliśmy zobaczyć w wielu produkcjach, m.in.: "Juno", "Amerykańska zbrodnia" czy "Pułapka". Powstaje także kolejna część serialu "Umbrella Academy", gdzie Elliot Page ponownie wcieli się w Vanyę Hargreeves, jak informuje serwis "Variety".

Więcej o: