Natalia Siwiec pokazała niewidziane dotąd zdjęcia. Tak wyglądała w dziewiątym miesiącu ciąży i tuż po porodzie

Natalia Siwiec wróciła wspomnieniami do czasów ciąży. Na Instagramie pokazała archiwalne zdjęcia.

Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski są szczęśliwymi rodzicami córeczki o imieniu Mia. Fani celebrytki dobrze znają jej pociechę, ponieważ dziewczynka jest stałym gościem na Instagramie modelki. Od kiedy Natalia została mamą chętnie odpowiada na pytania dotyczące macierzyństwa, a teraz pokazała zdjęcia z czasów, kiedy była w ciąży oraz tuż po porodzie. 

Zobacz wideo Natalia Siwiec o „Dziewczynach z Dubaju”: TA PRODUKCJA MNIE NIE INTERESOWAŁA

Meghan Markle i książę HarryMeghan i książę Harry świętowali rocznicę. Postawili na tradycyjne prezenty

Natalia Siwiec pokazała niewidziane dotąd zdjęcia. Tak wyglądała w ciąży i po porodzie

Natalia Siwiec należy go gwiazd, które za pomocą mediów społecznościowych zapraszają fanów do swojego domu i pokazują życie prywatne. Celebrytka często publikuje zdjęcia i nagrania z córką w roli głównej. Ostatnio na jej Instagramie zrobiło się dość sentymentalnie. Na prośbę fanów modelka opublikowała archiwalne zdjęcia, na których możemy zobaczyć, jak wyglądała jako nastolatka oraz jaką suknię wybrała na ślub z Mariuszem Raduszewskim w Las Vegas. Nie zabrakło też intymnych ujęć z czasów ciąży.

Natalia opublikowała zdjęcie z brzuszkiem, kiedy były w dziewiątym miesiącu ciąży, a także pokazała ujęcie z córką na rękach zrobione tuż po porodzie. Jak wynika z opisu, właśnie tego dnia celebrytka była najszczęśliwsza. Archiwalne zdjęcia modelki zobaczycie w galerii nad tekstem. 

Natalia SiwiecNatalia Siwiec fot. nataliasiwiec_official

Obecnie Mia ma już cztery lata i jest oczkiem w głowie rodziców. W lutym Natalia dodała serię zdjęć córki i zachwycała się jej charakterem oraz zainteresowaniami. 

Podziwiam tego mojego małego nomada. Największym szczęściem dla niej są rozmowy z ludźmi, poznawanie nowych dzieci, spędzanie czasu na świeżym powietrzu, pływanie, bieganie po plaży i szukanie domów krabów #spełnieniemarzeń - brzmiał wpis.

'Hotel Paradise'"Hotel Paradise". Ola wróciła z immunitetem. Wyeliminowała z gry faworytkę

Dziewczynka chętnie pozuje do zdjęć i udziela się na filmach publikowanych przez celebrytkę. Myślicie, że pójdzie w ślady mamy i będzie robić karierę w show-biznesie? 

Więcej o: