"Przyjaciele" powracają. Jest zwiastun specjalnego odcinka kultowego serialu

Jeszcze w tym miesiącu pojawi się pecjalny odcinek "Przyjaciół". W sieci jest już zapowiedź "Friends: Reunion". Trwa nieco ponad dwie minuty i zdradza, co zobaczymy na antenie.

O powrocie serialu "Przyjaciele" mówiło się już od dawna. Pod koniec lutego główni bohaterowie serialu (Rachel, Monica, Phoebe, Joey, Ross i Chandler) zamieścili w swoich mediach społecznościowych to samo zdjęcie, a tym samym potwierdzili krążące od długiego czasu plotki, o tym, że serial wróci na antenę. Teraz jest trailer nadchodzącego odcinka.

Zobacz wideo "Friends: The Reunion" - teaser. "Przyjaciele" powrócą na HBO Max już 27 maja

"Przyjaciele" powracają. Jest trailer "Friends: Reunion"

Kiedy okazało się, że faktycznie powstanie specjalny odcinek, stale pojawiały się nowe informacje o tym, kiedy będzie on dostępny. Z powodu pandemii koronawirusa nagrania i premiera przesunęły się w czasie. Oficjalnie już wiadomo, że "Friends: Reunion" będzie można obejrzeć 27 maja na platformie streamingowej HBO Max.

Kilka dni temu w sieci pojawił się 30-sekundowy fragment zapowiadający odcinek. Teraz fani mogą zobaczyć znacznie więcej. W zapowiedzi pokazane jest, jak aktorzy gromadzą się na planie, a także, jak wspólnie siedzą i dzielą się swoimi wspomnieniami z dawnych czasów i rozmawiają o wspólnie spędzonym na planie czasie.

Wyobraź sobie to: Jest rok 2002, jest czwartkowa noc, a ty pędzisz do domu, żeby obejrzeć najnowszy odcinek 'Friends'. Teraz przygotuj się na to, że to się powtórzy. 'Friends: The Reunion' będzie transmitowany 27 maja w HBO Max - czytamy na instagramowym profilu HBO Max.

Poniżej możecie podejrzeć, jak będzie wyglądać specjalny odcinek "Przyjaciół". Czekacie na niego?

 

Serial "Przyjaciele" miał swoją premierę w 1994 roku. Doczekał się 10 sezonów, łącznie nagrano 236 odcinków. Emisja kultowego serialu zakończyła się w 2004 roku. W nowym odcinku oprócz głównych bohaterów mamy zobaczyć też gości specjalnych. Pojawią się m.in.: Justin Bieber, Lady Gaga, David Beckham, James Corden, Cindy Crawford, Cara Delevingne, czy Reese Witherspoon.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.