"Przyjaciele". Courteney Cox jak prawdziwa Monica. Z tej kuchni jej bohaterka byłaby dumna

Courteney Cox pokazała w mediach społecznościowych swoją idealnie zorganizowaną kuchnię. Śmiało można powiedzieć, że Monica z serialu "Przyjaciele" byłaby z niej dumna.

Wygląda na to, że Courteney Cox nie musiała nikogo udawać, aby idealnie wcielić się w rolę perfekcjonistki w kultowym serialu "Przyjaciele". Najwyraźniej aktorkę i serialową Monicę łączy obsesyjna dbałość o porządek.

Zobacz wideo Courteney Cox pokazała na Instagramie, jak tańczy z córką

"Przyjaciele". Courteney Cox pokazała idealnie zorganizowaną kuchnię

Courtney Cox opublikowała w mediach społecznościowych zabawny film. Aktorka wzięła udział w zadaniu, podczas którego, nie używając słów, miała pokazać, że jest jak Monica Geller z "Przyjaciół".

Jak widać, Courteney ma wiele wspólnego z postacią, którą grała przez 10 lat. Gwiazda pokazała idealnie zorganizowaną kuchnię i otworzyła kilka szafek, w których wszystkie przedmioty posegregowane są na tip-top: od wypolerowanych sztućców do schludnie ułożonych i opisanych pojemników na przyprawy. Fani serialu "Przyjaciele" z pewnością przyznają nam rację, że Monica byłaby z niej dumna.

 

Courteney Cox jest bardzo popularna w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją ponad 10,5 miliona osób, a film pokazujący wnętrza kuchennych szafek polubiło już ponad 1,2 mln obserwatorów.

Zabawne wideo budzi sporo emocji wśród fanów serialu „Przyjaciele” również ze względu na zbliżającą się premierę odcinka specjalnego, który ukaże się na amerykańskiej platformie streamingowej HBO Max. Choć konkretna data nie jest jeszcze znana, to widzowie z zapartym tchem czekają na powrót szóstki przyjaciół. Wiadomo już, że aktorzy nie będą odtwarzać swoich ról, a jedynie wrócą wspomnieniami do czasów nagrywania kultowego serialu. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.