Powrót "Przyjaciół" potwierdzony! Serialowy Chandler zaliczył wpadkę. Szybko musiał usunąć zdjęcie zza kulis. My je mamy

HBO Max potwierdziło, że specjalny odcinek "Przyjaciół" został już nakręcony. Nie mogło jednak obyć się bez wpadki w wykonaniu Matthew Perry'ego.

Ostatni odcinek "Przyjaciół" został wyemitowany w 2004 roku. Od tamtej pory, co kilka lat plotkuje się o powrocie szóstki głównych aktorów na plan. Prośby fanów w końcu zostały wysłuchane. Amerykańska platforma streamingowa, HBO Max, potwierdziła zakończenie zdjęć do specjalnego odcinka "Przyjaciół". Matthew Perry, czyli serialowy Chandler, najwidoczniej również nie może doczekać się emisji. Jego wpadka nie była po myśli produkcji, za to bardzo spodobała się fanom.

Powrót "Przyjaciół" potwierdzony! Serialowy Chandler zaliczył wpadkę. Szybko musiał usunąć zdjęcie zza kulis. My je mamy

Kto inny mógł popełnić taką gafę? Chandler Bing co chwilę był uczestnikiem żenujących i dosyć dziwnych sytuacji, a teraz w podobnej znalazł się aktor, który tę rolę odgrywał. Matthew Perry opublikował na swoim Instagramie zdjęcie, na którym siedzi na krześle do makijażu z lekko rozchylonymi ustami. Aktor pokusił się o mały żart, ale to druga część wpisu zwróciła największą uwagę.

Meghan MarkleMeghan Markle nie pojawi się na pogrzebie nie tylko ze względów zdrowotnych?

Kilka sekund przed zjedzeniem pędzla do makijażu. Nie wspominając o ponownym spotkaniu z Przyjaciółmi.

Matthew PerryMatthew Perry instagram/mattyperry4

Zaledwie po kilku minutach od publikacji zdjęcia Matthew usunął swój wpis. Fani jednak zdążyli zrobić screeny, które już krążą w mediach społecznościowych. To z pewnością produkcja HBO Max kazała aktorowi szybko usunąć fotkę.

W niedzielę na oficjalnym koncie serialu "Friends" na Instagramie pojawiło się zdjęcie, którym potwierdzono nakręcenie specjalnego odcinka.

Czy moglibyśmy być bardziej podekscytowani!? "Friends: The Reunion" już niedługo na HBO Max.

Jak wyglądają dziś dziewczyny z The Pussycat Dolls15 lat temu Pussycat Dolls wydały "Buttons". Co u nich słychać? Jessica jest w ciąży

 

Wy również nie możecie doczekać się premiery?

Więcej o: