Lisa Kudrow uczciła 23. urodziny syna. Julian to prawdziwe ciacho! "On wygląda zupełnie jak ty"

Lisa Kudrow pochwaliła się na Instagramie zdjęciem swojego dorosłego syna. Trzeba przyznać, że Julian to niezły przystojniak.

Lisa Kudrow zaskarbiła sobie sympatię widzów udziałem w serialu "Przyjaciele". Przez niemal dekadę wcielała się postać roztargnionej Phoebe, którą pokochali fani amerykańskiego sitcomu na całym świecie. Gwieździe układa się zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Od ponad 25 lat jest w szczęśliwym małżeństwie i ma syna Juliana, którego zdjęcie wrzuciła niedawno do sieci.

Zobacz wideo Jennifer Aniston, Courteney Cox i Lisa Kudrow połączyły siły w słusznym celu. Nagrały filmik nawiązujący do "Przyjaciół"

Lisa Kudrow uczciła 23. urodziny syna. Julian to prawdziwe ciacho! "On wygląda zupełnie jak ty"

Julian skończył 23 lata. Lisa Kudrow podkreśla w wywiadach, że łączy ją z synem silna więź i bardzo często rozmawia z nim za pośrednictwem komunikatorów internetowych. Z okazji urodzin młodego mężczyzny, aktorka pokazała, jak wygląda ich jedna z ostatnich rozmów. Przy okazji złożyła mu życzenia.

FaceTime z moim chłopcem, żeby powiedzieć mu wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.
 

Do komentarzy pod zdjęciem dołączyła się nawet Jennifer Aniston:

Wszystkiego najlepszego, Juls! Mam wrażenie, jakbyś dopiero wczoraj się urodził.

Reszta komentatorów zauważyła uderzające podobieństwo pomiędzy mamą a synem:

To niesamowite. On wygląda zupełnie jak ty!
Wow, jesteście do siebie bardzo podobni.

Lisa Kudrow w 1995 roku wyszła za mąż za Francuza, Michela Sterna, który zajmuje się reklamą. Owocem ich miłości jest właśnie Julian, który przyszedł na świat w 1998 roku. Co ciekawe, ciąża aktorki została wpisana w scenariusz "Przyjaciół". W 4. i 5. sezonie Phoebe spodziewała się trojaczków - była surogatką dla swojego brata Franka i jego starszej partnerki, Alice.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.