Oliwia Bieniuk zdała maturę? Fanka sugeruje: Chyba ci nie poszło. Zobaczymy w lipcu. Córka Przybylskiej zareagowała

Ostatnie tygodnie były dla Oliwii Bieniuk dość stresujące, ponieważ nastolatka musiała zmierzyć się z egzaminem dojrzałości. Teraz już może pozwolić sobie na relaks, choć wciąż czeka na wyniki matury. Zdała? Internautka sugeruje, że nie poszło jej najlepiej. Córka Przybylskiej odpowiedziała.

Które dzieci gwiazd zdawały w tym roku maturę? Do egzaminu dojrzałości przystąpili między innymi: pierworodny Michała Wiśniewskiego, syn Moniki Zamachowskiej czy córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej. Ostatnia z wymienionych, Oliwia, po kilku tygodniach wypełnionych nauką może już pozwolić sobie na relaks. W wolnym czasie dba o obserwatorów w social mediach i publikuje filmiki na TikToku. W dresie, z maseczką na twarzy i bananem w ręku odpoczywa w domu i przy okazji odpowiada na nurtujące jej fanów pytanie - "Zdała czy nie zdała?". 

Oliwia BieniukWystrojona Oliwia Bieniuk w drodze na maturę. "Dzisiaj matma"

Oliwia Bieniuk zdała maturę? "Chyba nie poszło"

Najstarsza pociecha Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka udostępniła na TikToku nagranie, na którym porusza się w typowo domowym outficie w rytm podłożonej muzyki. Oliwia wskoczyła w łososiowy i odkrywający brzuch komplet dresowy. Na głowę założyła kosmetyczną opaskę z kokardą, w twarz wklepała maseczkę, a żołądek zapełniła zjedzonym do połowy bananem. 

Zobacz wideo Dla Oliwii Bieniuk przyszedł czas na odpoczynek!

Komentarze fanów pod filmikiem nastolatki dotyczyły nie tylko jej urody, ale również zdawanego niedawno egzaminu dojrzałości. Padło pytanie: 

Jak poszły maturki?

Bieniuk odpowiedziała na nie krótko, ale konkretnie: 

Matury spoko, zdane. 

Mimo zapewnień Oliwii jedna z internautek zasugerowała, że maturzystka mogła nie poradzić sobie z majowymi testami: 

Chyba nie poszły. Zobaczymy w lipcu. 

Córka Przybylskiej zareagowała na ten komentarz z dystansem. 

Tak, ty wiesz lepiej - napisała z ironią. 

Dyskusja pod filmikiem Oliwii BieniukDyskusja pod filmikiem Oliwii Bieniuk screen TikTok/ oliwiabieniuk

Cóż, mamy nadzieję, że pewność Oliwii w kwestii pozytywnego wyniku egzaminu dojrzałości nie jest bezpodstawna. Trzymamy kciuki!

Małgorzata Rozenek, Radosław MajdanMałgorzata Rozenek chce mieć kolejne dziecko? Ona mówi jedno, "Radosław ma swoje plany"

Więcej o: