Uczestnik "Hell's Kitchen" i "Warsaw Shore" nie żyje. Trwa zbiórka pieniędzy na jego pogrzeb

Uczestnik "Warsaw Shore" oraz "Hell's Kitchen", Mariusz Adam Ryjek, nie żyje. Mężczyzna zmarł w wieku 35 lat. Obecnie trwa zbiórka pieniędzy na jego pogrzeb.

W niedzielę pojawiła się informacja o śmierci Mariusza Adama Ryjka, którego wiele osób może kojarzyć z programów telewizyjnych. Na kilka godzin przed tym, jak okazało się, że mężczyzna nie żyje, portal "Zaginieni przed laty" poinformował o zaginięciu Ryjka. Teraz trwa zbiórka pieniędzy na jego pogrzeb.

Jeden z dziesięciuOdnaleziono ciało zaginionego uczestnika teleturniejów TVP

Zobacz wideo Piosenki, wiersze, książki. Piękne utwory, które powstały po stracie bliskich

Mariusz Adam Ryjek nie żyje. Trwa zbiórka pieniędzy na pogrzeb

Z informacji zamieszczonych przez portal "Zaginieni przed laty" dowiadujemy się, że ślad po mężczyźnie urwał się w Gdyni około godziny 13.40. Niestety, finał poszukiwań mężczyzny okazał się tragiczny. Kilka godzin później media obiegła informacja o śmierci Mariusza Adama Ryjka. Sprawę śmierci mężczyzny bada prokuratura, ale wstępnie wykluczono udział osób trzecich.

Znajomi Ryjka zorganizowali zbiórkę pieniędzy na pogrzeb uczestnika telewizyjnych programów. Poinformowali, że chcą wspomóc jego matkę we wszelkich wydatkach związanych z pochowaniem syna, a także wesprzeć w dalszym życiu bez syna.

Z wielkim żalem i smutkiem przekazujemy Wam informację iż Mariusz Adam - RYJEK nie żyje! Rodzina i przyjaciele chcieliby godnie pożegnać Ryjka. Przede wszystkich wspomóc jego mamę w wydatkach związanych z pogrzebem i wspomóc ją dalszym życiu bez syna! - czytamy na stronie zbiórki. 

Progiem zbiórki było 10 tysięcy złotych, jednak kwota cały czas rośnie. Obecnie udało się uzbierać ponad 13 tysięcy złotych. Zbiórkę wsparło ponad 150 osób.

zbiórka pieniędzy na pogrzeb Mariusza Adama Ryjkazbiórka pieniędzy na pogrzeb Mariusza Adama Ryjka screen/zrzutka.pl/sgmcru

W poniedziałek 10 maja Mariusz Adam Ryjek miał stoczyć walkę na Gali Krwawy Sport 3, do której ponoć przygotowywał się od dłuższego czasu.

Sylwia WysockaSylwia Wysocka po ataku nie funkcjonuje bez leków: Chce mi się krzyczeć

Więcej o: