"Chirurdzy". Gwiazda serialu opuszcza produkcję po 12 latach. Fani nie będą zadowoleni

Niedawno serial "Chirurdzy" opuścił Giacomo Gianniotti, a teraz kolejny aktor zapowiedział, że obecny sezon będzie dla niego ostatnim.

Jak donoszą amerykańskie media, z serialem "Chirurdzy" ma pożegnać się Jesse Williams - aktor, który już od dwunastu sezonów wcielał się w rolę lekarza Jacksona Avery'ego w Grey Sloan Memorial Hospital. Przyczyna odejścia aktora z serialu jest prozaiczna - Williams chce skupić się na nowych projektach w swojej karierze.

NatsuWyciekły nagrania i zdjęcia Natsu dla dorosłych. Zabrała głos. "Byłam omamiona"

Zobacz wideo Najsłynniejsze wpadki w filmach, serialach i nie tylko! Czy naprawdę nie dało się ich uniknąć?

"Chirurdzy". Jesse Williams opuszcza serial po 12 latach

Jesse Williams pożegna się z ekipą serialu po 12 latach grania w serialu. Aktor w oficjalnym oświadczeniu przyznał, że jest ogromnie wdzięczny i dumny ze wszystkich sezonów, w których brał udział.

Będę na zawsze wdzięczny za nieskończone możliwości, jakie dała mi Shonda (producentka serialu - red.), telewizja, studio, ekipa na planie, aktorzy i aktorki Krista Vernoff, Ellen Pompeo i Debbie Allen. Jako aktor, reżyser i człowiek miałem niesamowite szczęście, aby nauczyć się tak wiele rzeczy podczas pracy nad serialem.

Aktor podziękował również fanom, bez których serial nigdy by nie przetrwał.

Dziękuję naszym cudownym fanom, którzy wcielali tak wiele życia w świat, jaki przedstawialiśmy na ekranie. Doświadczenie i przywilej stworzenia niemal 300 godzin czołowego, globalnego hitu telewizji jest darem, który na zawsze pozostanie w moim sercu. Jestem dozgonnie dumny z naszej pracy.

Meghan Markle, książę Harry, ArchieMeghan Markle wysyła zakodowe wiadomości w swojej książce dla dzieci?

Warto dodać, że dalsze losy "Chirurgów" nadal nie są pewne. Serial nie został jeszcze oficjalnie przedłużony na kolejny sezon - istnieje obawa, że ten, który trwa obecnie, będzie ostatnim. Przypomnijmy także, że w marcu tego roku serial opuścił Giacomo Gianniotti, który wcielał się w doktora Andrew DeLuce'a.

Więcej o: