Córka Omeny Mensah skończyła 19 lat. Gwiazda porównała jej stare zdjęcia z aktualnymi. Vanessa została blondynką!

Omenaa Mensah z okazji urodzin córki pochwaliła się jej zdjęciami na Instagramie. Możemy zobaczyć, jak się zmieniała. Podobieństwo do mamy jest uderzające.

Omenaa Mensah spełnia się nie tylko zawodowo, ale również prywatnie. Od kilku lat jest związana z miliarderem, Rafałem Brzóską, a owocem ich miłości jest trzyletni syn Vincent. Z poprzedniego związku prezenterka ma córkę Vanessę, która 5 maja skończyła 19 lat. Z tej okazji dumna mama pochwaliła się jej zdjęciami na Instagramie. Nie zabrakło również fotek z dzieciństwa, dzięki czemu fani mogą zobaczyć, jak zmieniała się jej starsza pociecha.

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska świętują drugą rocznicę ślubuOmenaa Mensah i Rafał Brzoska świętują rocznicę ślubu

Omenaa Mensah świętuje urodziny córki. Pochwaliła się jej starymi zdjęciami. Ale wyrosła! 

Córka Omeny Mensah rzadko pojawia się u boku znanej mamy na branżowych imprezach. Nie ciągnie jej do świata show-biznesu, a swoje życie prywatne stara się chronić przed mediami. Nic więc dziwnego, że ich wspólne zdjęcia cieszą się zawsze niemałym zainteresowaniem wśród fanów prezenterki. Tym razem z pewnością nie było inaczej. Z okazji 19. urodzin Vanessy, Omenaa Mensah opublikowała jej cztery zdjęcia. Zaczynając od czasów jej dzieciństwa, kończąc na fotce z ostatniego czasu. Podobieństwo do mamy jest uderzające. 

Monika Richardson, Katarzyna DowborDowbor spotkała się z Richardson. Pocieszała ją po rozstaniu ze Zbyszkiem

Dziś moja dziewczynka kończy 19 lat. Kocham cię! - napisała na Instagramie.

Omenaa Mensah córkaOmenaa Mensah córka instagram.com/omenaamensah

Vanessa bardzo się zmieniła, ale wciąż jest bardzo podobna do swojej mamy. Co ciekawe, na ostatnim zdjęciu możemy zauważyć, że córka prezenterki postanowiła zmienić fryzurę. Zrezygnowała z naturalnego koloru i postawiła na bardzo jasny blond. Udana metamorfoza?

Zobacz wideo Maffasion ukrywała swoją ciążę. Czego jeszcze nie pokazuje w sieci?

ZOBACZ TEŻ: Halina Mlynkova wspomina 40. urodziny: Przepłakałam cały dzień. Dziś jest w ciąży. "Za stara? Na co? Na szczęście?"

Więcej o: