Królowa Letizia na oficjalną uroczystość zabrała córki. Są piękne i coraz bardziej podobne do mamy

Rodzina królewska Hiszpanii pojawiła się na ceremonii wodowania okrętu podwodnego. W uroczystości wzięły też udział córki królowej Hiszpanii: Leonora i Sofia. Dziewczynki wdały się w mamę.

Wśród popularnych europejskich monarchów największym zainteresowaniem cieszy się zdecydowanie królowa Elżbieta II. Każdego dnia w mediach pojawiają się wzmianki na temat życia brytyjskiej rodziny  królewskiej, w tym szczególnie Meghan Markle i księcia Harry'ego oraz księcia Williama i księżnej Kate. Pogrzebem księcia Filipa przez długie dni żył cały świat. Internauci od niedawna interesują się też życiem hiszpańskiej rodziny królewskiej. Coraz częściej mówi się o królowej Letizii, żonie króla Filipa VI. Królowa nie zwalnia tempa. Wraz z córkami Leonorą i Sofią, pojawiła się na ceremonii wodowania okrętu podwodnego. Dziewczynki są bardzo podobne do mamy. 

Królowa LetiziaKrólowa Letizia to prawdziwa ikona stylu. Biała sukienka pięknie podkreśliła jej figurę. Klasa!

Rodzina królewska Hiszpanii pojawiła się na ceremonii wodowania okrętu podwodnego S-81 Isaac Peral

22 kwietnia hiszpańska stocznia Navatia zwodowała nowy okręt podwodny S-81 Isaac Peral, zaprojektowany i zbudowany dla marynarki wojennej. W uroczystości wzięła udział rodzina królewska Hiszpanii. Królowa Letizia po raz kolejny zachwyciła stylizacją. Ubrała elegancką, szarą sukienkę za kolano, do której dobrała ożywiające szpilki i kopertówkę z wężowym motywem. W ceremonii wzięły udział córki pary królewskiej: Eleonora, 16-letnia księżniczka Asturii oraz 14-letnia infantka, Zofia Burbon. Dziewczynki są do siebie bardzo podobne. Obie mają blond włosy i delikatne rysy twarzy, a im starsze, tym bardziej zaczynają przypominać mamę. Na uroczystości, idąc śladami stylowej mamy, obie pojawiły się w sukienkach. 

Rodzina królewska na ceremonii wodowania okrętu podwodnegoRodzina królewska na ceremonii wodowania okrętu podwodnego Eastnews.pl

Jak podobają się wam ich stylizacje?

Zobacz wideo Maffashion, Kubicka, Lipka i inni w sieci. Gwiazdy komentują artykuły na swój temat
Więcej o: