Hiszpańska para królewska z wizytą na Kanarach. Trudno odwrócić wzrok od królowej Letizii. Wyglądała pięknie!

Hiszpańska para królewska odwiedziła Wyspy Kanaryjskie. Uwagę wszystkich zwracała oczywiście królowa Letizia.

Nie da się ukryć, że hiszpańska rodzina królewska nie może pochwalić się tak dużą popularnością jak brytyjska. Mimo tego, gdy tylko królewska para zjawia się publicznie, to budzi spore emocje. Zwłaszcza królowa Letizia, która zachwyca urodą i stylem.

Zobacz: Królowa Letycja po raz kolejny zachwyciła kreacją, ale uwagę skradły jej śliczne córki. Urody jednak nie odziedziczyły po mamie

Zobacz wideo Rodzina królewska świętowała urodziny królowej

Królowa Letizia zadała szyku na Kanarach

Królowa Letizia i król Filip odwiedzili Wyspy Kanaryjskie. Tam wybrali się na spotkanie w muzeum Perez Galdos w Las Palmas na wyspie Gran Canaria, a także witali się z tłumem ludzi. Uwagę wszystkich zwracała oczywiście królowa Letizia, która zadała szyku i jednocześnie zachwycała skromnością.

Polecamy: W tak odważnym stroju królowej Letizi jeszcze nie widzieliśmy. Stanik na wierzchu? Księżna Kate nigdy by się tak nie ubrała!

47-letnia królowa Letizia bez wątpienia udowadnia, że prostota i minimalizm to zawsze najlepsze rozwiązanie, które sprawdzi się na każdą okazję. Tym razem zaprezentowała się w światu w delikatnie wzorzystej sukience z gumką w talii. Do tego dobrała espadryle na koturnach. Włosy związała w zwykły kucyk. Zdjęcia znajdziecie w naszej galerii.

Trzeba przyznać, że w prosty sposób można inspirować się stylem królowej. Nie dość, że Letizia wybiera fasony, które mogą przypaść do gustu każdej kobiecie, to jeszcze chętnie stawia na stroje z sieciówek. Ostatnio miała na sobie sukienkę z Zary za 90 złotych.

Więcej: Królowa Letizia zachwyciła tą kreacją nawet "Vogue'a". Kupicie ją w sieciówce. Na wyprzedaży kosztuje niecałe 90 zł!