Królowa Letycja po raz kolejny zachwyciła kreacją, ale uwagę skradły jej śliczne córki. Urody jednak nie odziedziczyły po mamie

Królowa Letycja jest jedną z najpiękniejszych monarchiń. Jej córki są już ślicznymi nastolatkami. Co ciekawe, Letycja ma typowo hiszpańską urodę, a jej córki to... blondynki.

Mimo że hiszpańska rodzina królewska nie cieszy się taką popularnością na świecie jak brytyjska, jej członkowie mogą liczyć na ogromną sympatię poddanych. W szczególności chodzi tu o królową Letycję. Król Filip i jego żona spędzają obecnie urlop na Majorce. Para została przyłapana przez fotoreporterów, kiedy oglądała statek, którym monarcha będzie żeglował w regatach Copa del Rey. Jednak uwagę wszystkich skradły ich córki.

Śliczne córki królowej Letycji

Królewska para wyglądała na zadowoloną i zrelaksowaną, kiedy była przedstawiana członkom załogi. Nie brakowało też uroczych momentów. W szczególności wtedy, kiedy córki Letycji obejmowały Filipa i życzyły mu powodzenia w zawodach. Są już nastolatkami. I to wyjątkowo urodziwymi. Eleonora ma 14 lat. Jej siostra Sofia jest młodsza o dwa lata. Co ciekawe, zupełnie nie przypominają swojej mamy. Podczas gdy królowa Letycja ma typową dla Hiszpanów ciemną karnację, jej córki są jasnymi blondynkami o jasnej cerze.

Królowa Letycja znów zachwyca stylem

Na uwagę zasługuje też kreacja królowej. Nic dziwnego, Letycja od lat jest uważana za jedną z najlepiej ubranych arystokratek. Mimo że dotycząca jej etykieta zdaje się nie być tak restrykcyjna, jak ta kojarzona z  brytyjskim dworem, światowe media często zachwycają się jej wyglądem. 46-letnia monarchini tym razem postawiła na skromną białą sukienkę projektu Adolfo Domingueza.

Królowa Letycja z córkamiKrólowa Letycja z córkami East News

Trzeba przyznać, że cała rodzina tego dnia prezentowała się zjawiskowo!

Zazwyczaj światowe media rozpisują się na temat dzieci księżnej Kate i księcia Williama. Jednak warto dodać, że potomkowie innych rodów królewskich też są niezwykle pocieszni.

Zobacz wideo

AD

Więcej o:
Komentarze (33)
Królowa Letycja po raz kolejny zachwyciła kreacją, ale uwagę skradły jej śliczne córki. Urody jednak nie odziedziczyły po mamie
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 28 razy 24

  Urody nie odziedziczyly po matce?? Gdzie piszący ma oczy?? Przecież są podobne do mamy... te notatki są coraz gorszej jakości.

 • anbale

  Oceniono 21 razy 17

  Taa, najważniejsza informacja o księżniczkach to fakt, że są urodziwe, mają ładne sukienki a królowa ma 46 lat (informacja niezbędna, kobiety w tym wieku pewnie są już utylizowane, a ta jeszcze funkcjonuje...)
  A potem GW będzie rozdzierać szaty nad prawicowym i kościółkowym seksizmem, jakież to kanalie olaboga, jak to one te baby traktujom, jak gupie śmiecie- co za cholerna hipokryzja...

 • Gość: kik

  Oceniono 21 razy 17

  Mam pytanie, co autor miał na myśli pisząc: 46-letnia monarchini tym razem postawiła na białą sukienkę projektu.

 • Gość: Viwoc

  Oceniono 16 razy 16

  Obie śliczne i podobne do rodziców. Niedaleko pada jabłko...

 • Gość: mf

  Oceniono 16 razy 14

  Kiedyś na tym portalu był artykuł gdzie autor krytykował, że do chłopca mówimy "jakiś ty mądry" a do dziewczynki "jakaś ty ładna".
  Podobno to seksizm i dyskryminacja.

 • wqcyzx

  Oceniono 18 razy 12

  Królowa Letica słynie z okazywania koncertowego chamstwa swojej teściowej.

 • Gość: Catalunya

  Oceniono 13 razy 7

  Laetitia NIE jest artystokratka, nie ma nawet szlacheckiego pochodzenia.

 • Gość: asdcqaws

  Oceniono 6 razy 6

  Co za kretyn pisze o "typowej hiszpańskiej urodzie"? Drogi ignorancie, Hiszpania to nie tylko Andaluzja, w której ton nadają cygański folklor i uroda. Wśród mieszkańców północy kraju nie brakuje niebieskookich i blondwłosych. I są to "Hiszpanie" z dziada pradziada - potomkowie celtów. Asturia skąd pochodzi Letizia Ortiz, jest jedną z prowincji w której mieszka najwięcej w Hiszpanii osób o niebieskich oczach i blond włosach

 • Gość: mia

  Oceniono 6 razy 6

  Fajna rodzinka, ale Filip się jakoś strasznie postarzał, choć tylko 5 lat starszy od żony.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX