Królowa Letycja po raz kolejny zachwyciła kreacją, ale uwagę skradły jej śliczne córki. Urody jednak nie odziedziczyły po mamie

Królowa Letycja jest jedną z najpiękniejszych monarchiń. Jej córki są już ślicznymi nastolatkami. Co ciekawe, Letycja ma typowo hiszpańską urodę, a jej córki to... blondynki.

Mimo że hiszpańska rodzina królewska nie cieszy się taką popularnością na świecie jak brytyjska, jej członkowie mogą liczyć na ogromną sympatię poddanych. W szczególności chodzi tu o królową Letycję. Król Filip i jego żona spędzają obecnie urlop na Majorce. Para została przyłapana przez fotoreporterów, kiedy oglądała statek, którym monarcha będzie żeglował w regatach Copa del Rey. Jednak uwagę wszystkich skradły ich córki.

Śliczne córki królowej Letycji

Królewska para wyglądała na zadowoloną i zrelaksowaną, kiedy była przedstawiana członkom załogi. Nie brakowało też uroczych momentów. W szczególności wtedy, kiedy córki Letycji obejmowały Filipa i życzyły mu powodzenia w zawodach. Są już nastolatkami. I to wyjątkowo urodziwymi. Eleonora ma 14 lat. Jej siostra Sofia jest młodsza o dwa lata. Co ciekawe, zupełnie nie przypominają swojej mamy. Podczas gdy królowa Letycja ma typową dla Hiszpanów ciemną karnację, jej córki są jasnymi blondynkami o jasnej cerze.

Królowa Letycja znów zachwyca stylem

Na uwagę zasługuje też kreacja królowej. Nic dziwnego, Letycja od lat jest uważana za jedną z najlepiej ubranych arystokratek. Mimo że dotycząca jej etykieta zdaje się nie być tak restrykcyjna, jak ta kojarzona z  brytyjskim dworem, światowe media często zachwycają się jej wyglądem. 46-letnia monarchini tym razem postawiła na skromną białą sukienkę projektu Adolfo Domingueza.

Królowa Letycja z córkamiKrólowa Letycja z córkami East News

Trzeba przyznać, że cała rodzina tego dnia prezentowała się zjawiskowo!

Zazwyczaj światowe media rozpisują się na temat dzieci księżnej Kate i księcia Williama. Jednak warto dodać, że potomkowie innych rodów królewskich też są niezwykle pocieszni.

Zobacz wideo

AD

Więcej o: