Królowa Letizia i król Filip odwiedzili Walencję. Nie dało się przeoczyć monarchini. Wyglądała bezbłędnie w czerwieni

Hiszpańska para królewska wybrała się na rozdanie nagród do Walencji. Wszystkie oczy były skierowane na królową Letizię.

Hiszpańska para królewska odwiedza miasta w swoim kraju, aby sprawdzić, jak wygląda sytuacja społeczna i gospodarcza w różnych częściach państwa. Para zdążyła już odwiedzić Wyspy Kanaryjskie i Majorkę, a teraz przyszła pora na Walencję. Królowa Letizia podczas każdego publicznego spotkania zwraca na siebie uwagę. Nie inaczej stało się tym razem. 

ZOBACZ: Hiszpańska para królewska odwiedziła Majorkę, a królowa Letizia znów zachwycała. W zielonej sukience wyglądała pięknie

Królowa Letizia zachwyciła w Walencji

Niewątpliwie brytyjska rodzina królewska budzi największe zainteresowanie. Wciąż docierają do nas informacje na temat królowej Elżbiety czy księżnej Kate. Okazuje się, że hiszpańska monarchini, podobnie jak żona księcia Williama, ma na swoim koncie wiele zasług. Chętnie angażuje się w działalność prospołeczną i wspiera wiele akcji charytatywnych. Ponadto może pochwalić się nienagannym wyczuciem stylu. Letizia na oficjalne wyjścia wybiera skromne, ale eleganckie i modne kreacje. 

Na spotkanie w Walencji królowa zdecydowała się na czerwony zestaw. Miała na sobie czerwoną sukienkę odsłaniającą bardzo szczupłe ramiona. Kreacja o długości midi była odcięta w talii, a jej dolna część tworzyła zwiewną spódnicę. W dłoni monarchini trzymała czerwoną kopertówkę w motyw wężowej skóry. Stylizację dopełniały czerwone szpilki w szpic i złote kolczyki w kształcie kół. Letizia podkreśliła oko, ale usta postanowiła zostawić w naturalnym odcieniu. Zdjęcia królowej Hiszpanii w Walencji znajdziecie w naszej galerii. 

Królowa Letizia wyglądała świetnie, chociaż nie miała na sobie wiele biżuterii czy ozdobników. W prostocie tkwi piękno!